Филтри -

Нови фабрики за бетон

Резултати од пребарување: 4185 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Фабрики за бетон: 4185 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови фабрика за бетон FABO TURBOMİX 110 CE QUALITY NEW GENERATION MOBILE CONCRETE MIXING PL
4
ВИДЕО
Побарајте цена
цена на барање
Капацитет 100 m3/ч
Година 2021 Километража Сила
Италија
нови фабрика за бетон PROMAX Mobile Concrete Batching Plant M35-PLNT (35m3/h)
7
ВИДЕО
Побарајте цена
цена на барање
Година 2021 Километража Сила
Латвија, Riga
нови фабрика за бетон FABO ЗАГОЛОВОК
13
Побарајте цена
цена на барање
Година 2021 Километража Сила
Северна Македонија
нови фабрика за бетон FABO TURBOMIX-90 MOBILE CONCRETE BATCHING PLANT
15
ВИДЕО
Побарајте цена
цена на барање
Капацитет 90 m3/ч
Година 2021 Километража Сила
Северна Македонија
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
нови фабрика за бетон FABO DRY TYPE CONCRETE BATCHING PLANT
11
Побарајте цена
цена на барање
Капацитет 60 m3/ч
Година 2021 Километража Сила
Северна Македонија
нови фабрика за бетон FABO TURBOMİX 100 CE QUALITY NEW GENERATION MOBILE CONCRETE MIXING PL
11
ВИДЕО
Побарајте цена
цена на барање
Зафатнина 2 м³ Капацитет 100 m3/ч
Година 2021 Километража Сила
Северна Македонија
нови фабрика за бетон FABO TURBOMİX 120 NEW DESIGN MOBILE CONCRETE BATCHING PLANT IN ALL CA
11
ВИДЕО
Побарајте цена
цена на барање
Капацитет 120 m3/ч
Година 2021 Километража Сила
Северна Македонија
нови фабрика за бетон FABO MOBILE CONCRETE PLANT CONTAINER TYPE 30 M3/H FABO MINIMIX
14
ВИДЕО
Побарајте цена
цена на барање
Капацитет 30 m3/ч
Година 2021 Километража Сила
Северна Македонија
нови фабрика за бетон FABO SKIP SYSTEM CONCRETE BATCHING PLANT | 60m3/h Capacity
9
ВИДЕО
Побарајте цена
цена на барање
Капацитет 60 m3/ч
Година 2021 Километража Сила
Северна Македонија
нови фабрика за бетон FABO POWERMIX-200 STATIONARY CONCRETE BATCHING PLANT
9
ВИДЕО
Побарајте цена
цена на барање
Зафатнина 6 м³ Капацитет 200 m3/ч
Година 2021 Километража Сила
Северна Македонија
нови фабрика за бетон FABO TURBOMIX-60 MOBILE CONCRETE MIXING PLANT
15
ВИДЕО
Побарајте цена
цена на барање
Капацитет 60 m3/ч
Година 2021 Километража Сила
Северна Македонија
нови фабрика за бетон FABO NEW GENERATION MOBILE CONCRETE PLANT
7
ВИДЕО
Побарајте цена
цена на барање
Капацитет 60 m3/ч
Година 2021 Километража Сила
Северна Македонија
нови фабрика за бетон FABO POWERMIX-130 CONCRETE PLANT | NEW GENERATION
12
ВИДЕО
Побарајте цена
цена на барање
Капацитет 130 m3/ч
Година 2021 Километража Сила
Северна Македонија
нови фабрика за бетон FABO POWERMIX-90 FIXED CONCRETE MIXING PLANT
6
ВИДЕО
Побарајте цена
цена на барање
Капацитет 90 m3/ч
Година 2021 Километража Сила
Северна Македонија
нови фабрика за бетон FABO  COMPACT-120 CONCRETE PLANT | CONVEYOR TYPE
2
ВИДЕО
Побарајте цена
цена на барање
Капацитет 120 m3/ч
Година 2021 Километража Сила
Северна Македонија
нови фабрика за бетон FABO POWERMIX-100 STATIONARY CONCRETE BATCHING PLANT
18
ВИДЕО
Побарајте цена
цена на барање
Капацитет 100 m3/ч
Година 2021 Километража Сила
Северна Македонија
нови фабрика за бетон FABO TURBOMIX-110 Mobile Concrete Batching Plant
13
ВИДЕО
Побарајте цена
цена на барање
Капацитет 100 m3/ч
Година 2021 Километража Сила
Северна Македонија
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4185 огласа
Прикажи
Претплати се