Филтри -

Фабрики за бетон ZZBO

Резултати од пребарување: 67 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Фабрики за бетон ZZBO: 67 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
фабрика за бетон ZZBO скип-30 эконом (30 м3/час) zzbo
4
Контактирајте го продавачот
23.770 € RUB 2.183.000 RUB
Капацитет 30 m3/ч
Година Километража 30 м/ч Сила
Белорусија, Минск
фабрика за бетон ZZBO лента-144
5
Контактирајте го продавачот
89.710 € RUB 8.239.000 RUB
Година Километража Сила
Белорусија, Минск
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
фабрика за бетон ZZBO Дозирующий комплекс дкм-60 (3х20) zzbo
3
Контактирајте го продавачот
16.340 € RUB 1.501.000 RUB
Година Километража Сила
Белорусија, Минск
фабрика за бетон ZZBO Флагман 60 Всесезонный модульный завод
5
Контактирајте го продавачот
95.210 € RUB 8.745.000 RUB
Година Километража Сила 18.5 кс
Белорусија, Минск
фабрика за бетон ZZBO Дозирующий комплекс дк-24 (мобильный) zzbo
4
Контактирајте го продавачот
14.860 € RUB 1.365.000 RUB
Година Километража Сила
Белорусија, Минск
фабрика за бетон ZZBO Мобильный Дозирующий комплекс дкм-36 (2х18)
3
Контактирајте го продавачот
12.580 € RUB 1.155.000 RUB
Година Километража Сила
Белорусија, Минск
фабрика за бетон ZZBO рбу скип-30
4
Контактирајте го продавачот
35.390 € RUB 3.250.000 RUB
Капацитет 30 m3/ч Резервоар за вода 150 л
Година Километража Сила
Белорусија, Минск
фабрика за бетон ZZBO Растариватель биг-бегов с эл. талью урм
2
Контактирајте го продавачот
2.940 € RUB 270.000 RUB
Година Километража Сила
Белорусија, Минск
фабрика за бетон ZZBO Мобил-20
5
Контактирајте го продавачот
21.570 € RUB 1.981.000 RUB
Година Километража Сила
Белорусија, Минск
фабрика за бетон ZZBO Компакт-60 zzbo рбу, бру
4
Контактирајте го продавачот
72.480 € RUB 6.657.000 RUB
Година Километража Сила
Белорусија, Минск
фабрика за бетон ZZBO бюджет-10
3
Контактирајте го продавачот
7.665 € RUB 704.000 RUB
Година Километража Сила
Белорусија, Минск
фабрика за бетон ZZBO Мобил-45 zzbo
3
Контактирајте го продавачот
32.180 € RUB 2.956.000 RUB
Година Километража Сила 33.4 kW
Белорусија, Минск
фабрика за бетон ZZBO Компакт рбу-2Г-30ак Мобильный бетонный бсу
4
Контактирајте го продавачот
43.280 € RUB 3.975.000 RUB
Зафатнина 24 м³
Година Километража Сила
Белорусија, Минск
фабрика за бетон ZZBO Стационарный Бетонный завод Скип-60 бру-60
5
Контактирајте го продавачот
62.770 € RUB 5.765.000 RUB
Година Километража Сила
Белорусија, Минск
фабрика за бетон ZZBO Дозирующий комплекс дк-54 (мобильный)
2
Контактирајте го продавачот
19.430 € RUB 1.785.000 RUB
Година Километража Сила
Белорусија, Минск
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 67 огласа
Прикажи
Претплати се