Филтри -

Фабрики за бетон SUMAB

Резултати од пребарување: 34 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Фабрики за бетон SUMAB: 34 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови фабрика за бетон SUMAB Containerised K-40 (Pan Mixer: 1800/1200 litres) mobile concrete
6
ВИДЕО
Побарајте цена
цена на барање
Година 2021 Километража Сила
Шведска, Malmö
нови фабрика за бетон SUMAB KL-20 ON CHASSIS! NEW HIGHLY PRODUCTIVE Automatic Concrete Plant
3
Побарајте цена
цена на барање
Година 2021 Километража Сила
Шведска, Malmö
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
нови фабрика за бетон SUMAB KL-60 ON CHASSIS! NEW Fully Automatic concrete plant
3
Побарајте цена
цена на барање
Година 2021 Километража Сила
Шведска, Malmö
нови фабрика за бетон SUMAB NEW! T-10 (Pan Mixer: 560/375 litres) Economy Class Plant
2
Побарајте цена
цена на барање
Година 2021 Километража Сила
Шведска, Malmö
нови фабрика за бетон SUMAB OFFER T-60 (Pan mixer: 2250/1500 litres) Stationary plant
3
Побарајте цена
цена на барање
Година 2021 Километража Сила
Шведска, Malmö
нови фабрика за бетон SUMAB NEW! Sumab Automatic Plant (Pan mixer: 1800/1200 litres)
1
Побарајте цена
цена на барање
Година 2021 Километража Сила
Шведска, Malmö
нови фабрика за бетон SUMAB OFFER! K-60 (Pan mixer: 1800/1200 litres) Mobile concrete plant
10
ВИДЕО
Побарајте цена
цена на барање
Година 2021 Километража Сила
Шведска, Malmö
нови фабрика за бетон SUMAB K-80 (pan mixer: 2250/1500 litres) Easy to transport!
3
ВИДЕО
Побарајте цена
цена на барање
Година 2021 Километража Сила
Шведска, Malmö
нови фабрика за бетон SUMAB High Capacity! T-100 (Pan mixer: 3000/2000 litres!)
2
Побарајте цена
цена на барање
Година 2021 Километража Сила
Шведска, Malmö
нови фабрика за бетон SUMAB Sweden Mini (Pan Mixer: 500/300 litres) Economy Mobile concrete
4
ВИДЕО
Побарајте цена
цена на барање
Година 2021 Километража Сила
Шведска, Malmö
нови фабрика за бетон SUMAB  Mini Long Legs (Pan-mixer: 560/375 litres) Mobile Concrete Plan
3
Побарајте цена
цена на барање
Година 2021 Километража Сила
Шведска, Malmö
нови фабрика за бетон SUMAB OFFER! Mobile K-20 (Pan mixer: 1200/800 litres) concrete plant
3
ВИДЕО
Побарајте цена
цена на барање
Година 2021 Километража Сила
Шведска, Malmö
нови фабрика за бетон SUMAB SWEDEN T-40 (Pan mixer: 1500/1000 litres) Stationary plant
2
Побарајте цена
цена на барање
Година 2021 Километража Сила
Шведска, Malmö
нови фабрика за бетон SUMAB Swedish quality! T-80 (Pan mixer: 3000/2000 litres)
5
ВИДЕО
Побарајте цена
цена на барање
Година 2021 Километража Сила
Шведска, Malmö
нови фабрика за бетон SUMAB NEW! T-10 (Pan Mixer: 560/375 litres) Economy Class Plant
2
Побарајте цена
цена на барање
Година 2021 Километража Сила
Шведска, Malmö
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 34 огласа
Прикажи
Претплати се