Филтри -

Фабрики за бетон SEMIX

Резултати од пребарување: 582 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Фабрики за бетон SEMIX: 582 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови фабрика за бетон SEMIX Stacionární 130 SEMIX STACIONÁRNÍ BETONÁRNY 130 m³/ h
7
ВИДЕО
Побарајте цена
цена на барање
Година 2021 Километража Сила
Унгарија
нови фабрика за бетон SEMIX TURKUAZ 180
7
Побарајте цена
цена на барање
Капацитет 180 m3/ч
Година 12/2019 Километража Сила
Украина, Київ
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
нови фабрика за бетон SEMIX 100м3 мобильный
2
Побарајте цена
цена на барање
Зафатнина 100 м³ Капацитет 100 m3/ч
Година 04/2020 Километража Сила
Украина, Київ
нови фабрика за бетон SEMIX Concrete Mixing Plant 60S
8
ВИДЕО
Побарајте цена
цена на барање
Капацитет 60 m3/ч
Година 2021 Километража Сила
САД
фабрика за бетон SEMIX Vežové Betonárne 130 m3/h
6
Побарајте цена
цена на барање
Година Километража Сила
Обединето Кралство
нови фабрика за бетон SEMIX Stationary 130 STATIONARY CONCRETE BATCHING PLANTS 130m³/h
7
ВИДЕО
Побарајте цена
цена на барање
Зафатнина 120 м³ Капацитет 130 m3/ч
Година 2021 Километража Сила
Обединето Кралство
нови фабрика за бетон SEMIX Kompakt 30
13
Побарајте цена
цена на барање
Година 2021 Километража Сила
Србија
нови фабрика за бетон SEMIX Mobile 60 S4 MOBILE CONCRETE BATCHING PLANTS 60m³/h
14
Побарајте цена
цена на барање
Година 2021 Километража Сила
САД
нови фабрика за бетон SEMIX Móvil 120- 135 Y PLANTAS DE HORMIGÓN MÓVILES 120-135m³/h
10
Побарајте цена
цена на барање
Година 2021 Километража Сила
Јужна Африка
нови фабрика за бетон SEMIX
6
ВИДЕО
Побарајте цена
цена на барање
Зафатнина 0.3 м³ Капацитет 20 m3/ч Резервоар за вода 550 л
Година Километража Сила 7.5 kW
Унгарија, Abony
нови фабрика за бетон SEMIX Stationary 160 STATIONARY CONCRETE BATCHING PLANTS 160
7
ВИДЕО
Побарајте цена
цена на барање
Година 2020 Километража Сила
САД
нови фабрика за бетон SEMIX Stationary 130 STATIONARY CONCRETE BATCHING PLANTS 130m³/h
7
Побарајте цена
цена на барање
Година 2021 Километража Сила
САД
нови фабрика за бетон SEMIX Stationary 100
4
ВИДЕО
Побарајте цена
цена на барање
Капацитет 100 m3/ч
Година 2021 Километража Сила
САД
нови фабрика за бетон SEMIX Stationary 160
7
ВИДЕО
Побарајте цена
цена на барање
Капацитет 160 m3/ч
Година 2021 Километража Сила
САД
нови фабрика за бетон SEMIX Stationary 130 SEMIX STATIONARY CONCRETE BATCHING PLANTS 130m³/h
7
ВИДЕО
Побарајте цена
цена на барање
Година 2021 Километража Сила
САД
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 582 огласа
Прикажи
Претплати се