Филтри -

Фабрики за бетон PROMAX

Резултати од пребарување: 1239 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Фабрики за бетон PROMAX: 1239 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови фабрика за бетон PROMAX Mobile Concrete Batching Plant M120-TWN (120m3/h)
12
ВИДЕО
Побарајте цена
цена на барање
Капацитет 120 m3/ч
Година 2021 Километража Сила
Турција, ANKARA
нови фабрика за бетон PROMAX Mobile Concrete Batching Plant M35-PLNT (35m3/h)
6
ВИДЕО
Побарајте цена
цена на барање
Капацитет 35 m3/ч
Година 2021 Километража Сила
Северна Македонија, Strumica
нови фабрика за бетон PROMAX STATIONARY Concrete Batching Plant S100 TWN (100m³/h)
9
ВИДЕО
Побарајте цена
цена на барање
Капацитет 100 m3/ч
Година 2021 Километража Сила
Северна Македонија, Strumica
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
нови фабрика за бетон PROMAX Compact Concrete Batching Plant C60-SNG-LINE (60m3/h)
11
ВИДЕО
Побарајте цена
цена на барање
Капацитет 60 m3/ч
Година 2021 Километража Сила
Северна Македонија, Strumica
нови фабрика за бетон PROMAX Compact Concrete Batching Plant PROMAX C100-TWN PLUS (100m³/h)
7
ВИДЕО
Побарајте цена
цена на барање
Година 2021 Километража Сила
Северна Македонија, Strumica
нови фабрика за бетон PROMAX STATIONARY Concrete Batching Plant S130-TWN (130m3/h)
8
ВИДЕО
Побарајте цена
цена на барање
Зафатнина 130 м³
Година 2021 Километража Сила
Северна Македонија, Strumica
нови фабрика за бетон PROMAX Mobile Concrete Batching Plant M100 TWN
15
ВИДЕО
Побарајте цена
цена на барање
Година 2021 Километража 100 м/ч Сила
Северна Македонија, Strumica
нови фабрика за бетон PROMAX Mobile Concrete Batching Plant M120-TWN (120m3/h)
12
ВИДЕО
Побарајте цена
цена на барање
Година 2021 Километража Сила
Северна Македонија, Strumica
нови фабрика за бетон PROMAX STATIONARY Concrete Batching Plant S160-TWN (160m3)
5
ВИДЕО
Побарајте цена
цена на барање
Зафатнина 160 м³
Година 2021 Километража Сила
Северна Македонија, Strumica
нови фабрика за бетон PROMAX Compact Concrete Batching Plant C60-SNG-PLUS (60m3/h)
9
ВИДЕО
Побарајте цена
цена на барање
Година 2021 Километража Сила
Северна Македонија, Strumica
нови фабрика за бетон PROMAX Compact Concrete Batching Plant C100-TWN-LINE (100m3/h)
10
ВИДЕО
Побарајте цена
цена на барање
Година 2021 Километража Сила
Северна Македонија, Strumica
нови фабрика за бетон PROMAX Mobile Concrete Batching Plant PROMAX M60-SNG (60m3/h)
9
ВИДЕО
Побарајте цена
цена на барање
Капацитет 60 m3/ч
Година 2021 Километража Сила
Северна Македонија, Strumica
нови фабрика за бетон PROMAX  C60-SNG-PLUS (60m3/h)
9
ВИДЕО
Побарајте цена
цена на барање
Капацитет 60 m3/ч
Година 2021 Километража Сила
Турција, ANKARA
нови фабрика за бетон PROMAX Compact Concrete Batching Plant C60-SNG-LINE (60m3/h)
11
ВИДЕО
Побарајте цена
цена на барање
Капацитет 60 m3/ч
Година 2021 Километража Сила
Турција, ANKARA
нови фабрика за бетон PROMAX Mobile Concrete Batching Plant M120-TWN (120m3/h)
15
ВИДЕО
Побарајте цена
цена на барање
Капацитет 120 m3/ч
Година 2021 Километража Сила
Турција, ANKARA
нови фабрика за бетон PROMAX STATIONARY Concrete Batching Plant PROMAX S130-TWN (130m3/h)
8
ВИДЕО
Побарајте цена
цена на барање
Година 2021 Километража Сила
Турција, ANKARA
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1239 огласа
Прикажи
Претплати се