Филтри -

Нови фабрики за бетон MESAS

Резултати од пребарување: 17 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Фабрики за бетон MESAS: 17 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови фабрика за бетон MESAS 35 m3/h MINI COMPACT Concrete Plant
25
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
56.000 € Со вклучен ДДВ
Капацитет 35 m3/ч
Година 2021 Километража Сила
Турција, Ankara
нови фабрика за бетон MESAS 80 m3 MOBILE CONCRETE PLAN
20
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
105.000 € Со вклучен ДДВ
Капацитет 80 m3/ч
Година 2021 Километража Сила
Турција, Ankara
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
нови фабрика за бетон MESAS 100 m3/h MOBILE Concrete Plant
23
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
112.000 € Со вклучен ДДВ
Капацитет 100 m3/ч
Година 2021 Километража Сила
Турција, Ankara
нови фабрика за бетон MESAS 60 m3/h ECONOMIC FIXED CONCRETE BATCHING PLANT( NEW )
10
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
97.000 € Со вклучен ДДВ
Капацитет 60 m3/ч
Година 2021 Километража Сила
Турција, Ankara
нови фабрика за бетон MESAS 100 m3/h MOBILE Concrete Plant
23
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
112.000 € Со вклучен ДДВ
Капацитет 100 m3/ч
Година 2021 Километража Сила
Турција, Ankara
нови фабрика за бетон MESAS  60 m3/h ECONOMIC Concrete Plant
18
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
54.000 € Со вклучен ДДВ
Капацитет 60 m3/ч
Година 2021 Километража Сила
Турција, Ankara
нови фабрика за бетон MESAS 100 M3/H DRY SYSTEM CONCRETE PLANT
17
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
88.000 € Со вклучен ДДВ
Капацитет 100 m3/ч
Година 02/2021 Километража Сила
Турција, Ankara
нови фабрика за бетон MESAS Стационарный бетонный завод MES-120
6
ВИДЕО
Побарајте цена
цена на барање
Капацитет 120 m3/ч Резервоар за вода 800 л
Година 2021 Километража Сила
Турција
нови фабрика за бетон MESAS Стационарный бетонный завод MES-100
4
ВИДЕО
Побарајте цена
цена на барање
Капацитет 100 m3/ч
Година 2021 Километража Сила
Турција
нови фабрика за бетон MESAS Стационарный бетонный завод MES-35
5
ВИДЕО
Побарајте цена
цена на барање
Капацитет 35 m3/ч
Година 2021 Километража Сила
Турција
нови фабрика за бетон MESAS Бетонный завод сухого типа MES-60К (60 м3/ч)
6
ВИДЕО
Побарајте цена
цена на барање
Зафатнина 60 м³ Капацитет 60 m3/ч
Година 2021 Километража Сила
Турција
нови фабрика за бетон MESAS Бетонный завод сухого типа MES-80К
4
ВИДЕО
Побарајте цена
цена на барање
Капацитет 80 m3/ч
Година 2021 Километража Сила
Турција
нови фабрика за бетон MESAS Мобильный бетонный завод MESMOB-35
3
ВИДЕО
Побарајте цена
цена на барање
Капацитет 35 m3/ч
Година 2021 Километража Сила
Турција
нови фабрика за бетон MESAS Компактный бетонный завод MINICOM-35
3
ВИДЕО
Побарајте цена
цена на барање
Капацитет 35 m3/ч Резервоар за вода 200 л
Година 2021 Километража Сила
Турција
нови фабрика за бетон MESAS Мобильный бетонный завод  MESMOB-60 (60 м3/ч)
6
ВИДЕО
Побарајте цена
цена на барање
Капацитет 60 m3/ч
Година 2021 Километража Сила
Турција
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 17 огласа
Прикажи
Претплати се