Филтри -

Фабрики за бетон GURIS

Резултати од пребарување: 20 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Фабрики за бетон GURIS: 20 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
фабрика за бетон GURIS 2011
9
Контактирајте го продавачот
63.000 € Без ДДВ
Капацитет 130 m3/ч
Година 06/2010 Километража Сила
Турција
нови фабрика за бетон GURIS GMP 35 CP
1
ВИДЕО
Побарајте цена
цена на барање
Капацитет 35 m3/ч
Година Километража Сила
Турција, İSTANBUL
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
нови фабрика за бетон GURIS GCP 35 CP
2
ВИДЕО
Побарајте цена
цена на барање
Капацитет 35 m3/ч
Година Километража Сила
Турција, İSTANBUL
нови фабрика за бетон GURIS GMP 120 CT
1
ВИДЕО
Побарајте цена
цена на барање
Капацитет 120 m3/ч
Година Километража Сила
Турција, İSTANBUL
нови фабрика за бетон GURIS GSP 200 CT
3
ВИДЕО
Побарајте цена
цена на барање
Капацитет 200 m3/ч
Година Километража Сила
Турција, İSTANBUL
нови фабрика за бетон GURIS GMP 120 CT
1
ВИДЕО
Побарајте цена
цена на барање
Капацитет 120 m3/ч
Година Километража Сила
Турција, İSTANBUL
нови фабрика за бетон GURIS GSP 105 CT
4
ВИДЕО
Побарајте цена
цена на барање
Капацитет 105 m3/ч
Година Километража Сила
Турција, İSTANBUL
нови фабрика за бетон GURIS GSP 130 CT
3
ВИДЕО
Побарајте цена
цена на барање
Капацитет 130 m3/ч
Година Километража Сила
Турција, İSTANBUL
нови фабрика за бетон GURIS GCP 60 CT
1
ВИДЕО
Побарајте цена
цена на барање
Капацитет 60 m3/ч
Година Километража Сила
Турција, İSTANBUL
нови фабрика за бетон GURIS GCP 100 CT
1
ВИДЕО
Побарајте цена
цена на барање
Зафатнина 100 м³
Година Километража Сила
Турција, İSTANBUL
нови фабрика за бетон GURIS GCP 60 CT
3
ВИДЕО
Побарајте цена
цена на барање
Капацитет 60 m3/ч
Година Километража Сила
Турција, İSTANBUL
нови фабрика за бетон GURIS GCP 35 CP
2
ВИДЕО
Побарајте цена
цена на барање
Капацитет 35 m3/ч
Година Километража Сила
Турција, İSTANBUL
нови фабрика за бетон GURIS GMP 60 CT
4
ВИДЕО
Побарајте цена
цена на барање
Година Километража Сила
Турција, İSTANBUL
нови фабрика за бетон GURIS GCP 100 CT
1
ВИДЕО
Побарајте цена
цена на барање
Капацитет 100 m3/ч
Година Километража Сила
Турција, İSTANBUL
нови фабрика за бетон GURIS GSP 60 CT
1
ВИДЕО
Побарајте цена
цена на барање
Капацитет 60 m3/ч
Година 01/2020 Километража Сила
Турција, İSTANBUL
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 20 огласа
Прикажи
Претплати се