Филтри -

Нови фабрики за бетон FABO Powermix

Резултати од пребарување: 402 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Фабрики за бетон FABO Powermix: 402 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови фабрика за бетон FABO POWERMIX-90 FIXED CONCRETE MIXING PLANT
6
ВИДЕО
Побарајте цена
цена на барање
Капацитет 90 m3/ч
Година 2021 Километража Сила
Турција, İZMİR
нови фабрика за бетон FABO POWERMIX-200 STATIONARY CONCRETE BATCHING PLANT
7
ВИДЕО
Побарајте цена
цена на барање
Капацитет 200 m3/ч
Година 2021 Километража Сила
Турција, İZMİR
нови фабрика за бетон FABO POWERMIX-60 CONCRETE  PLANT | READY
7
ВИДЕО
Побарајте цена
цена на барање
Капацитет 60 m3/ч
Година 2021 Километража Сила
Турција, İZMİR
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
нови фабрика за бетон FABO POWERMIX 90 STATIONARY CONCRETE MIXING PLANT WITH HIGH CAPACITY
15
ВИДЕО
Побарајте цена
цена на барање
Капацитет 90 m3/ч
Година 2021 Километража Сила
Турција, İZMİR
нови фабрика за бетон FABO POWERMIX-100 STATIONARY CONCRETE BATCHING PLANT
16
ВИДЕО
Побарајте цена
цена на барање
Капацитет 100 m3/ч
Година 2021 Километража Сила
Турција, İZMİR
нови фабрика за бетон FABO POWERMIX-130 CONCRETE PLANT | NEW GENERATION
3
ВИДЕО
Побарајте цена
цена на барање
Капацитет 130 m3/ч
Година 2021 Километража Сила
Турција, İZMİR
нови фабрика за бетон FABO POWERMIX-160 STATIONARY CONCRETE BATCHING PLANT
7
ВИДЕО
Побарајте цена
цена на барање
Капацитет 160 m3/ч
Година 2021 Километража Сила
Турција, İZMİR
нови фабрика за бетон FABO POWERMIX-60 CONCRETE  PLANT | READY
6
ВИДЕО
Побарајте цена
цена на барање
Капацитет 60 m3/ч
Година 2021 Километража Сила
Турција, İZMİR
нови фабрика за бетон FABO POWERMIX 90 STATIONARY CONCRETE MIXING PLANT WITH HIGH CAPACITY
8
ВИДЕО
Побарајте цена
цена на барање
Капацитет 90 m3/ч
Година 2021 Километража Сила
Турција, İZMİR
нови фабрика за бетон FABO POWERMIX-60 CONCRETE  PLANT
8
ВИДЕО
Побарајте цена
цена на барање
Капацитет 60 m3/ч
Година 2021 Километража Сила
Турција, İZMİR
нови фабрика за бетон FABO POWERMIX-100 STATIONARY CONCRETE BATCHING PLANT
18
Побарајте цена
цена на барање
Капацитет 100 m3/ч
Година 2021 Километража Сила
Турција, İZMİR
нови фабрика за бетон FABO POWERMIX-90 FIXED CONCRETE MIXING PLANT
6
ВИДЕО
Побарајте цена
цена на барање
Капацитет 90 m3/ч
Година 2021 Километража Сила
Турција, İZMİR
нови фабрика за бетон FABO POWERMIX-90 FIXED CONCRETE MIXING PLANT
2
ВИДЕО
Побарајте цена
цена на барање
Капацитет 90 m3/ч
Година 2021 Километража Сила
Турција, İZMİR
нови фабрика за бетон FABO POWERMIX-60 CONCRETE  PLANT
8
ВИДЕО
Побарајте цена
цена на барање
Капацитет 60 m3/ч
Година 2021 Километража Сила
Турција, İZMİR
нови фабрика за бетон FABO POWERMIX-60 CONCRETE  PLANT | READY
7
ВИДЕО
Побарајте цена
цена на барање
Капацитет 60 m3/ч
Година 2021 Километража Сила
Турција, İZMİR
нови фабрика за бетон FABO POWERMIX-90 FIXED CONCRETE MIXING PLANT
15
ВИДЕО
Побарајте цена
цена на барање
Капацитет 90 m3/ч
Година 2021 Километража Сила
Турција, İZMİR
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 402 огласа
Прикажи
Претплати се