Филтри -

Нови фабрики за бетон CONSTMACH

Резултати од пребарување: 624 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Фабрики за бетон CONSTMACH: 624 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови фабрика за бетон CONSTMACH CENTRALE A BÉTON MOBILE 60 m3 / h, PRÊT À LA LIVRAISON !
8
ВИДЕО
Побарајте цена
цена на барање
Година 2021 Километража Сила
Турција, İzmir
нови фабрика за бетон CONSTMACH МОБИЛЬНЫЙ КОМПАКТНЫЙ БЕТОННЫЙ ЗАВОД 45 М3/Ч. 2 ГОДА ГАРАНТИИ
11
Побарајте цена
цена на барање
Година 2021 Километража Сила
Турција, İzmir
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
нови фабрика за бетон CONSTMACH МОБИЛЬНЫЙ БЕТОННЫЙ ЗАВОД  120 м3 /ч
16
ВИДЕО
Побарајте цена
цена на барање
Година 2021 Километража Сила
Турција, İzmir
нови фабрика за бетон CONSTMACH ФИКСИРОВАННЫЙ ТИП БЕТОННОГО ЗАВОДА 60 м3 /ч.  2 ГОДА ГАРАНТИИ
11
Побарајте цена
цена на барање
Капацитет 60 m3/ч
Година 2021 Километража Сила
Турција, İzmir
нови фабрика за бетон CONSTMACH 120 m3/h MOBILE CONCRETE PLANT, 2 YEARS WARRANTY, CE CERTIFICATE
31
Побарајте цена
цена на барање
Капацитет 120 m3/ч
Година 2021 Километража Сила
Турција, İzmir
нови фабрика за бетон CONSTMACH CENTRALE À BÉTON TYPE FIX CAPACITÉ 160 m3 / h
10
Побарајте цена
цена на барање
Година 2021 Километража Сила
Турција, İzmir
нови фабрика за бетон CONSTMACH CENTRALE A BÉTON MOBILE 60 m3 / h, PRÊT À LA LIVRAISON !
23
ВИДЕО
Побарајте цена
цена на барање
Година 2021 Километража Сила
Турција, İzmir
нови фабрика за бетон CONSTMACH 60 m3/h STATIONARY CONCRETE BATCHING PLANT, 2 YEARS WARRANTY | T
21
Побарајте цена
цена на барање
Капацитет 60 m3/ч
Година 2021 Километража Сила
Турција, İzmir
нови фабрика за бетон CONSTMACH 20 m3/h CAPACITY COMPACT TYPE CONCRETE PLANT,  2 YEARS WARRANTY
25
ВИДЕО
Побарајте цена
цена на барање
Капацитет 20 m3/ч
Година 2021 Километража Сила
Турција, İzmir
нови фабрика за бетон CONSTMACH SINGLE SHAFT CONCRETE MIXERS, 2 YEARS WARRANTY
5
ВИДЕО
Побарајте цена
цена на барање
Година 2021 Километража Сила
Турција, İzmir
нови фабрика за бетон CONSTMACH MOBILE & COMPACT TYPE CONCRETE PLANT, 30 m3/h CAPACITY
21
Побарајте цена
цена на барање
Капацитет 30 m3/ч
Година 2021 Километража Сила
Турција, İzmir
нови фабрика за бетон CONSTMACH 60 m3/h CAPACITY, PORTABLE CONCRETE BATCHING PLANT, WITH CE CERT
34
ВИДЕО
Побарајте цена
цена на барање
Капацитет 60 m3/ч
Година 2021 Километража Сила
Турција, İzmir
нови фабрика за бетон CONSTMACH 120 m3/h MOBILE CONCRETE PLANT WITH 2 x 500 TONNES CEMENT SILO
24
ВИДЕО
Побарајте цена
цена на барање
Капацитет 120 m3/ч
Година 2021 Километража Сила
Турција, İzmir
нови фабрика за бетон CONSTMACH БЕТОННЫЙ ЗАВОД КОМПАКТНОГО ТИПА, ПРОИЗВОДИТЕЛЬНОСТЬ 30 м3 / ч. Д
8
Побарајте цена
цена на барање
Капацитет 30 m3/ч
Година 2021 Километража Сила
Турција, İzmir
нови фабрика за бетон CONSTMACH МОБИЛЬНЫЙ БЕТОННЫЙ ЗАВОД 30 м3 /ч.   С ЕВРОПЕЙСКИМ СЕРТИФИКАТОМ
10
Побарајте цена
цена на барање
Капацитет 30 m3/ч
Година 2021 Километража Сила
Турција, İzmir
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 624 огласа
Прикажи
Претплати се