Филтри -

Фабрики за бетон CONSTMACH

Резултати од пребарување: 449 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Фабрики за бетон CONSTMACH: 449 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови фабрика за бетон CONSTMACH 120 m3/h MOBILE CONCRETE PLANT WITH 2 x 500 TONNES CEMENT SILO
10
ВИДЕО
Побарајте цена
цена на барање
Капацитет 120 m3/ч
Година 2021 Километража Сила
Турција, İzmir
нови фабрика за бетон CONSTMACH 30 m3/h MOBILE CONCRETE PLANT, BEST PRICE & QUALITY
3
ВИДЕО
Побарајте цена
цена на барање
Зафатнина 30 м³ Капацитет 30 m3/ч
Година 2021 Километража Сила
Турција, İzmir
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
нови фабрика за бетон CONSTMACH MOBILE & COMPACT TYPE, 2 YEARS WARRANTY!
8
Побарајте цена
цена на барање
Капацитет 45 m3/ч
Година 2021 Километража Сила
Турција, İzmir
нови фабрика за бетон CONSTMACH 120 m3/h CAPACITY CONCRETE PLANT WITH CE CERTIFICATE, 2 YEARS WA
6
Побарајте цена
цена на барање
Капацитет 120 m3/ч
Година 2021 Километража Сила
Турција, İzmir
нови фабрика за бетон CONSTMACH FIX TYPE CONCRETE PLANT 60 m3/h, YEARS WARRANTY
8
Побарајте цена
цена на барање
Капацитет 60 m3/ч
Година 2020 Километража Сила
Турција, İzmir
нови фабрика за бетон CONSTMACH ДВУХВАЛЬНЫЙ ТИП БЕТОНОСМЕСИТЕЛЯ 1 М3. ГОТОВ СО СКЛАДА
19
Побарајте цена
цена на барање
Година 2021 Километража Сила
Турција, İzmir
нови фабрика за бетон CONSTMACH STATIONARY 240 CONCRETE PLANT READY FOR SHIPMENT
4
Побарајте цена
цена на барање
Капацитет 240 m3/ч
Година 2021 Километража Сила
Турција, İzmir
нови фабрика за бетон CONSTMACH 3 m3 HIGH QUALITY TWIN SHAFT MIXER
6
Побарајте цена
цена на барање
Година 2020 Километража Сила
Турција, İzmir
нови фабрика за бетон CONSTMACH 30 m3/h MOBILE CONCRETE PLANT FROM EUROPE’S BEST SELLER MANUFACT
5
ВИДЕО
Побарајте цена
цена на барање
Капацитет 35 m3/ч
Година 2021 Километража Сила
Турција, İzmir
нови фабрика за бетон CONSTMACH 30 m3/h CAPACITY CONTAINERIZED, COMPACT CONCRETE PLANT
8
ВИДЕО
Побарајте цена
цена на барање
Капацитет 30 m3/ч
Година 2021 Километража Сила
Турција, İzmir
нови фабрика за бетон CONSTMACH 30 m3/h MOBILE CONCRETE PLANT FROM EUROPE’S BEST SELLER MANUFACT
16
ВИДЕО
Побарајте цена
цена на барање
Капацитет 35 m3/ч
Година 2021 Километража Сила
Турција, İzmir
нови фабрика за бетон CONSTMACH 60 m3/h MOBILE CONCRETE BATCHING PLANT
25
ВИДЕО
Побарајте цена
цена на барање
Капацитет 60 m3/ч
Година 2021 Километража Сила
Турција, İzmir
нови фабрика за бетон CONSTMACH 45 m3/h MOBILE & COMPACT TYPE CONCRETE PLANT, 2 YEARS WARRANTY!
22
ВИДЕО
Побарајте цена
цена на барање
Капацитет 45 m3/ч
Година 2021 Километража Сила
Турција, İzmir
нови фабрика за бетон CONSTMACH 60 m3/h CAPACITY, PORTABLE CONCRETE BATCHING PLANT, WITH CE CERT
6
ВИДЕО
Побарајте цена
цена на барање
Капацитет 60 m3/ч
Година 2021 Километража Сила
Турција, İzmir
нови фабрика за бетон CONSTMACH 100 m3/h MOBILE CONCRETE PLANT,  WITH THE BEST PRICE/PERFORMANCE
16
Побарајте цена
цена на барање
Капацитет 100 m3/ч
Година 2021 Километража Сила
Турција, İzmir
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 449 огласа
Прикажи
Претплати се