Филтри -

Нови фабрики за бетон ASUR MAKİNA

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Фабрики за бетон ASUR MAKİNA: 9 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови фабрика за бетон ASUR MAKİNA MCP 100
22
Контактирајте го продавачот
74.000 € Без ДДВ
Зафатнина 100 м³ Капацитет 100 m3/ч Резервоар за вода 600 л
Година 01/2021 Километража Сила 7.5 kW
Турција
нови фабрика за бетон ASUR MAKİNA STN 130 TWN
12
Контактирајте го продавачот
111.000 € Без ДДВ
Капацитет 130 m3/ч Резервоар за вода 1000 л
Година 01/2021 Километража Сила
Турција
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
нови фабрика за бетон ASUR MAKİNA STN 100 SNG
13
Контактирајте го продавачот
100.000 € Без ДДВ
Зафатнина 100 м³ Капацитет 100 m3/ч
Година 01/2021 Километража Сила
Турција
нови фабрика за бетон ASUR MAKİNA  STN 160 TWN
14
Контактирајте го продавачот
129.000 € Без ДДВ
Капацитет 160 m3/ч Резервоар за вода 1500 л
Година 01/2021 Километража Сила
Турција
нови фабрика за бетон ASUR MAKİNA PREEFEDING CONVEYOR
10
Контактирајте го продавачот
16.000 € Без ДДВ
Зафатнина 6 м³ Капацитет 300 m3/ч
Година 01/2021 Километража Сила 22 kW
Турција
нови фабрика за бетон ASUR MAKİNA  BOLTED CEMENT  SİLOS
11
Контактирајте го продавачот
13.000 € Без ДДВ
Зафатнина 100 м³ Капацитет 100 m3/ч
Година 01/2021 Километража Сила
Турција
нови фабрика за бетон ASUR MAKİNA ASURMAK STN 60
14
Контактирајте го продавачот
81.000 € Без ДДВ
Зафатнина 60 м³ Капацитет 60 m3/ч
Година 01/2021 Километража Сила
Турција
нови фабрика за бетон ASUR MAKİNA MINI MOBIL 30
11
Контактирајте го продавачот
48.000 €
Зафатнина 35 м³ Капацитет 35 m3/ч
Година 01/2021 Километража Сила 47 kW
Турција
нови фабрика за бетон ASUR MAKİNA ASUR MAKİNA MCP 60
14
Контактирајте го продавачот
66.000 € Без ДДВ
Зафатнина 60 м³ Капацитет 60 m3/ч
Година 01/2021 Километража Сила
Турција
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се