Филтри -

Фабрики за бетон

Резултати од пребарување: 4844 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Фабрики за бетон: 4844 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови фабрика за бетон FABO MOBILE CONCRETE PLANT CONTAINER TYPE 30 M3/H FABO MINIMIX
9
ВИДЕО
Побарајте цена
цена на барање
Капацитет 30 m3/ч
Година 2021 Километража Сила
Турција, İZMİR
нови фабрика за бетон PROMAX МОБИЛЬНЫЙ БЕТОННЫЙ ЗАВОД  M100-TWN (100м³/ч)
15
ВИДЕО
Побарајте цена
цена на барање
Година 2021 Километража Сила
Украина, Kremenchuk
нови фабрика за бетон FABO TURBOMIX-110 Mobile Concrete Batching Plant
13
ВИДЕО
Побарајте цена
цена на барање
Капацитет 100 m3/ч
Година 2021 Километража Сила
Северна Македонија
нови фабрика за бетон FABO POWERMIX-100 STATIONARY CONCRETE BATCHING PLANT
18
ВИДЕО
Побарајте цена
цена на барање
Капацитет 100 m3/ч
Година 2021 Километража Сила
Северна Македонија
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
нови фабрика за бетон FABO POWERMIX-130 CONCRETE PLANT | NEW GENERATION
12
ВИДЕО
Побарајте цена
цена на барање
Капацитет 130 m3/ч
Година 2021 Километража Сила
Северна Македонија
нови фабрика за бетон FABO POWERMIX-90 FIXED CONCRETE MIXING PLANT
6
ВИДЕО
Побарајте цена
цена на барање
Капацитет 90 m3/ч
Година 2021 Километража Сила
Северна Македонија
нови фабрика за бетон FABO NEW GENERATION MOBILE CONCRETE PLANT
7
ВИДЕО
Побарајте цена
цена на барање
Капацитет 60 m3/ч
Година 2021 Километража Сила
Северна Македонија
нови фабрика за бетон FABO  COMPACT-120 CONCRETE PLANT | CONVEYOR TYPE
2
ВИДЕО
Побарајте цена
цена на барање
Капацитет 120 m3/ч
Година 2021 Километража Сила
Северна Македонија
нови фабрика за бетон FABO SKIP SYSTEM CONCRETE BATCHING PLANT | 60m3/h Capacity
9
ВИДЕО
Побарајте цена
цена на барање
Капацитет 60 m3/ч
Година 2021 Километража Сила
Северна Македонија
нови фабрика за бетон FABO POWERMIX-200 STATIONARY CONCRETE BATCHING PLANT
9
ВИДЕО
Побарајте цена
цена на барање
Зафатнина 6 м³ Капацитет 200 m3/ч
Година 2021 Километража Сила
Северна Македонија
нови фабрика за бетон FABO TURBOMIX-60 MOBILE CONCRETE MIXING PLANT
15
ВИДЕО
Побарајте цена
цена на барање
Капацитет 60 m3/ч
Година 2021 Километража Сила
Северна Македонија
нови фабрика за бетон FABO MOBILE CONCRETE PLANT CONTAINER TYPE 30 M3/H FABO MINIMIX
14
ВИДЕО
Побарајте цена
цена на барање
Капацитет 30 m3/ч
Година 2021 Километража Сила
Северна Македонија
нови фабрика за бетон FABO TURBOMIX-90 MOBILE CONCRETE BATCHING PLANT
15
ВИДЕО
Побарајте цена
цена на барање
Капацитет 90 m3/ч
Година 2021 Километража Сила
Северна Македонија
нови фабрика за бетон FABO TURBOMİX 120 NEW DESIGN MOBILE CONCRETE BATCHING PLANT IN ALL CA
11
ВИДЕО
Побарајте цена
цена на барање
Капацитет 120 m3/ч
Година 2021 Километража Сила
Северна Македонија
нови фабрика за бетон FABO DRY TYPE CONCRETE BATCHING PLANT
11
Побарајте цена
цена на барање
Капацитет 60 m3/ч
Година 2021 Километража Сила
Северна Македонија
нови фабрика за бетон FABO TURBOMİX 100 CE QUALITY NEW GENERATION MOBILE CONCRETE MIXING PL
11
ВИДЕО
Побарајте цена
цена на барање
Зафатнина 2 м³ Капацитет 100 m3/ч
Година 2021 Километража Сила
Северна Македонија
фабрика за бетон FABO 100m3/h SECOND HAND MOBILE CONCRETE BATCHING PLANT
3
Побарајте цена
цена на барање
Капацитет 100 m3/ч
Година 2017 Километража Сила
Северна Македонија
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4844 огласа
Прикажи
Претплати се