Филтри -

Фаќалки за трупци

Резултати од пребарување: 171 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Фаќалки за трупци: 171 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Нето тежина
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
фаќалка за трупци Naarva Grip 1000 23
21
аукција 577,10 € SEK USD 6.000 SEK ≈ 654,50 US$
Година Носивост Нето тежина 180 кг
Шведска, Karlstad
фаќалка за трупци Timmergrip S60 Tigergrip S60
3
аукција 327 € SEK USD 3.400 SEK ≈ 370,90 US$
Година Носивост Нето тежина
Шведска, Karlstad
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
фаќалка за трупци
4
аукција 230,80 € SEK USD 2.400 SEK ≈ 261,80 US$
Година Носивост Нето тежина
Шведска, Karlstad
фаќалка за трупци Grip med trimafäste
11
аукција 490,50 € SEK USD 5.100 SEK ≈ 556,40 US$
Година Носивост Нето тежина
Шведска, Karlstad
фаќалка за трупци VOLVO TIMMERGRIP
3
цена на барање
Година Носивост Нето тежина
Шведска, Linköping
нови фаќалка за трупци ALLIGATOR UNIVERSAL / ABBRUCH / HOLZ / SORTIER GREIFER
23
ВИДЕО
цена на барање
Година Носивост Нето тежина
Словенија, LITIJA
нови фаќалка за трупци FINGER GRAPPLE / THUMB GRAB
21
ВИДЕО
цена на барање
Година Носивост Нето тежина
Словенија, LITIJA
нови фаќалка за трупци Saw Grapple / Log Grapple / Energy Wood Grapple
12
ВИДЕО
цена на барање
Година Носивост Нето тежина
Словенија, LITIJA
фаќалка за трупци HSP GRIPEN 035
10
ВИДЕО
цена на барање
Година 2017 Носивост Нето тежина
Словенија, Ajdovščina
фаќалка за трупци Oklart
9
2.405 € SEK USD 25.000 SEK ≈ 2.727 US$
Година 2000 Носивост Нето тежина
Шведска, Västra Götaland
фаќалка за трупци HYPRO FG45
7
ВИДЕО
12.000 € USD ≈ 13.610 US$
Година 02/2012 Носивост Нето тежина
Грција, Chalkidiki
нови фаќалка за трупци NG TIMBER GRAPPLE - LOG GRAPPLE - TIMBER HANDLING
17
ВИДЕО
5.000 € USD ≈ 5.671 US$
Година 2019 Носивост Нето тежина
Турција, ANKARA
фаќалка за трупци BIM
9
1.800 € USD ≈ 2.042 US$
Година Носивост Нето тежина
Грција, Chalkidiki
фаќалка за трупци DISPONO PZL-030.14
10
цена на барање
Година Носивост Нето тежина 1600 кг
Босна и Херцеговина, Posušje
нови фаќалка за трупци Skidding grapples Holzgreifer RÖNKFOGÓ rotator
8
365 € USD ≈ 414 US$
Година 2019 Носивост Нето тежина
Словенија, Poljčane
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 171 огласа
Прикажи
Претплати се