Филтри -

Фаќачи на бали со сено

Резултати од пребарување: 108 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Фаќачи на бали со сено: 108 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
фаќач на бали со сено Balgrip Kellfri  BG2000
15
аукција 133,90 € SEK USD 1.400 SEK ≈ 151,20 US$
Година
Шведска, Karlstad
фаќач на бали со сено Ålö Flexigrip
9
аукција 430,40 € SEK USD 4.500 SEK ≈ 485,90 US$
Година
Шведска, Karlstad
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
фаќач на бали со сено Balklämma Kellfri
4
аукција 248,70 € SEK USD 2.600 SEK ≈ 280,80 US$
Година 2007
Шведска, Karlstad
фаќач на бали со сено Gkaras '20
13
цена на барање
Година 1/2020
Грција
фаќач на бали со сено PG32-OWC
5
4.000 € USD ≈ 4.516 US$
Година
Австрија, Haid
фаќач на бали со сено cashels ducks foot
3
600 € USD ≈ 677,40 US$
Година 2019
Ирска
нови фаќач на бали со сено
1
цена на барање
Година 2017
Ирска
фаќач на бали со сено SONSTIGE Ballengreifer
4
1.200 € USD ≈ 1.355 US$
Година
Австрија, Wolfsbach
фаќач на бали со сено RUNDBALLENZANGE ZU MANITOU
2
990 € USD ≈ 1.118 US$
Година
Австрија, Korneuburg
фаќач на бали со сено Flexus Balleklipe
6
3.787 € USD ≈ 4.276 US$
Година
Норвешка, Tiller
фаќач на бали со сено Flexus double ball pinch
5
5.208 € USD ≈ 5.880 US$
Година
Норвешка, Tiller
фаќач на бали со сено AGRO RBZ 200
2
975 € USD ≈ 1.101 US$
Година
Австрија, Zwettl
нови фаќач на бали со сено MANITOU Захват для тюков ДЕРЖКОМПЕНСАЦІЯ до 40%
5
1.453 € UAH USD 44.000 UAH ≈ 1.641 US$
Година 2018
Украина, Волочиськ
фаќач на бали со сено Ballenzange
1
250 € USD ≈ 282,20 US$
Година
Германија, 49688 Lastrup
фаќач на бали со сено RIMAN Захват для тюков
7
1.982 € UAH USD 60.000 UAH ≈ 2.237 US$
Година 2007
Украина, Житомир
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 108 огласа
Прикажи
Претплати се