Електрични влекачи

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Електрични влекачи: 272 огласа

електричен влекач Tracma TM20D
9
преговара
Гориво дизел
Година 1992 Километража 16507 м/ч Сила
Франција, LIMAY
електричен влекач LINDE Pabst EFW 2002 Elektroschlepper LKW Kipper Plattformwagen
21
€ 4.750 USD ≈ US$ 5.256
Брзина 15 км/ч
Година 06/1993 Километража 8300 м/ч Сила 6 kW
Германија, Elsdorf
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
електричен влекач STILL R06-06
4
преговара
Носивост 50 кг Гориво електро
Година 2011 Километража 11689 м/ч Сила
Германија, Stuhr
електричен влекач Spykstaal Van
13
аукција € 250 USD ≈ US$ 277
Носивост 3000 кг
Година 1994 Километража 4058 м/ч Сила
Холандија, Leende
електричен влекач SIMAI TE 250 RR
5
преговара
Гориво електро
Година 2007 Километража Сила
Белгија, Rijkevorsel
електричен влекач LINDE P 30 C 1190
7
€ 1.850 USD ≈ US$ 2.047
Година 2010 Километража 5493 м/ч Сила
Германија, Chemnitz
нови електричен влекач HANGCHA QDD6-C1
18
€ 15.600 USD ≈ US$ 17.261
Година 2018 Километража Сила
Франција, SENLIS
електричен влекач STILL R08-20
4
преговара
Носивост 2000 кг
Година 2006 Километража 3673 м/ч Сила
Германија, Stuhr
електричен влекач LINDE P60 126
6
€ 2.808 GBP USD £ 2.540 ≈ US$ 3.107
Носивост 6 кг
Година 1998 Километража 27005 м/ч Сила
Обединето Кралство, Hampshire
електричен влекач STILL R 07-25 Elektroschlepper Routenzug
20
€ 7.500 USD ≈ US$ 8.299
Година 2007 Километража 5284 м/ч Сила
Германија, Soltau
електричен влекач LINDE P60 Z Batterie 23/2016
12
€ 4.400 USD ≈ US$ 4.869
Гориво електро
Година 2008 Километража 6374 м/ч Сила
Германија, Rohrbach b. Landau
електричен влекач TOYOTA CBTY4
5
преговара
Гориво електро
Година 2012 Километража 23780 м/ч Сила
Холандија, RAAMSDONKSVEER
електричен влекач STILL R 07-25
7
€ 17.900 USD ≈ US$ 19.806
Носивост 25000 кг Гориво електро Брзина 12 км/ч
Година 2006 Километража 1684 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
електричен влекач LINDE P 50/131
4
€ 2.500 USD ≈ US$ 2.766
Носивост 5000 кг Гориво електро
Година 2010 Километража 185 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
електричен влекач LINDE P 60 Z/126 Druckluft
6
€ 6.950 USD ≈ US$ 7.690
Носивост 6000 кг Гориво електро
Година 2011 Километража 8112 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Омилени : 0 Споредба : 0