Филтри -

Електрични палетари

Резултати од пребарување: 780 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Електрични палетари: 780 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
електричен палетар CATERPILLAR NPP20M
7
цена на барање
Носивост 2000 кг Гориво електро Должина на вилушка 1.15 м
Година 2005 Километража 1704 м/ч Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
електричен палетар LINDE Ameise T 18
2
2.400 € USD ≈ 2.709 US$
Носивост 1800 кг
Година 2006 Километража Сила
Швајцарија, Gansingen
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
електричен палетар LINDE Ameise T 18
2
2.400 € USD ≈ 2.709 US$
Носивост 1800 кг
Година Километража Сила
Швајцарија, Gansingen
електричен палетар HYSTER P2.0S
3
2.500 € USD ≈ 2.821 US$
Носивост 2000 кг Висина на подигање 0.13 м
Година 2008 Километража 5678 м/ч Сила
Хрватска, Zagreb
електричен палетар HYSTER P1.6
4
8.000 € USD ≈ 9.029 US$
Носивост 1600 кг Висина на подигање 0.13 м
Година 2015 Километража 940 м/ч Сила
Хрватска, Zagreb
електричен палетар LINDE LT
5
аукција 450 € USD ≈ 507,90 US$
Година Километража Сила
Швајцарија, Würenlingen
електричен палетар CATERPILLAR NPP20N2
7
цена на барање
Носивост 2000 кг Гориво електро Должина на вилушка 1.15 м
Година 2012 Километража 880 м/ч Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
електричен палетар CATERPILLAR NPP20
1
цена на барање
Носивост 2000 кг
Година Километража Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
електричен палетар STEINBOCK WT16
4
цена на барање
Носивост 1600 кг
Година 1996 Километража Сила
Хрватска, Karlovac
електричен палетар CATERPILLAR NPP16K
3
цена на барање
Носивост 1600 кг Должина на вилушка 1.15 м
Година 2002 Километража 2602 м/ч Сила
Хрватска, Karlovac
нови електричен палетар HANGCHA CBD15-AMC1
5
1.100 € USD ≈ 1.241 US$
Носивост 1500 кг Гориво електро Висина на подигање 0.119888 м
Година 2019 Километража Сила
Бугарија, Plovdiv Bulgaria
нови електричен палетар HANGCHA CBD20-AEC1S
6
3.300 € USD ≈ 3.724 US$
Носивост 2000 кг Гориво електро Висина на подигање 0.8001 м
Година 2019 Километража Сила
Бугарија, Plovdiv
електричен палетар STEINBOCK Elektrohubwagen
5
аукција 500 € USD ≈ 564,30 US$
Носивост 1000 кг Должина на вилушка 1.1 м
Година Километража Сила
Швајцарија, Wittnau
електричен палетар JUNGHEINRICH EJE 120  Elektrický
4
1.850 € USD ≈ 2.088 US$
Носивост 2000 кг Гориво електро
Година 2006 Километража 226 м/ч Сила
Словачка, Žilina
електричен палетар BT LWE160 Snile
11
цена на барање
Носивост 1600 кг
Година 2014 Километража Сила
Норвешка, Lillehammer
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 780 огласа
Прикажи
Претплати се