Едношински дигалки, телфер

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Работни часови

Едношински дигалки: 57 огласа

едношинска дигалка Kätting & Spännare   Surrningsutrustning Kedjor & Spännare (NYTT
5
аукција € 93,29 SEK USD SEK 1.000 ≈ US$ 103
Година Носивост Работни часови
Шведска, Karlstad
едношинска дигалка Abus GM 832H06-202.41.064 E100 47meter lång
33
аукција € 112 SEK USD SEK 1.200 ≈ US$ 124
Година 1999 Носивост 3200 кг Работни часови 870 м/ч
Шведска, Karlstad
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
едношинска дигалка Abus 20 ton Travers
13
€ 17.260 SEK USD SEK 185.000 ≈ US$ 19.129
Година 2011 Носивост Работни часови
Шведска, Arvika
едношинска дигалка SCHUSTER Heukräne/Heugreifanlagen
4
€ 4.700 USD ≈ US$ 5.209
Година 1994 Носивост Работни часови
Австрија, Attnang-Puchheim
едношинска дигалка Pallet of Snatch Blocks & Rigging Chains
2
аукција € 27,43 GBP USD £ 25 ≈ US$ 30
Година Носивост Работни часови
Обединето Кралство, Nr. Goole Kellington
едношинска дигалка Güde  Montagehejs
13
аукција € 13,41 DKK USD DKK 100 ≈ US$ 15
Година Носивост 200 кг Работни часови
Данска, Storvorde
едношинска дигалка Kædetalje 250Kg
12
преговара
Година Носивост 250 кг Работни часови
Данска, Hemmet
едношинска дигалка MONTACARICHI A BINARIO 380 V
2
преговара
Година Носивост Работни часови
Италија, Tortolì
едношинска дигалка Stahl KZL-S 200.2.25.05.13
20
аукција € 3.000 USD ≈ US$ 3.325
Година 2004 Носивост Работни часови
Белгија, Mont-Saint-Guibert
едношинска дигалка YALE 1.5Ton Pull-Lift (3 of)
6
аукција € 32,91 GBP USD £ 30 ≈ US$ 36
Година Носивост 1500 кг Работни часови
Обединето Кралство, Nr. Goole Kellington
едношинска дигалка YALE 800Kg-1.5Ton Pull-Lift (3 of)
7
аукција € 32,91 GBP USD £ 30 ≈ US$ 36
Година Носивост Работни часови
Обединето Кралство, Nr. Goole Kellington
нови едношинска дигалка Ratchet Binder (5 of) c/w Chains (10 of)
5
аукција € 137,10 GBP USD £ 125 ≈ US$ 152
Година Носивост Работни часови
Обединето Кралство, Nr. Goole Kellington
едношинска дигалка 4 Metre Spreader Beam, Bundle of Re-Bar
4
аукција € 137,10 GBP USD £ 125 ≈ US$ 152
Година Носивост Работни часови
Обединето Кралство, Nr. Goole Kellington
нови едношинска дигалка Ratchet Binder (5 of) c/w Chains (10 of)
5
аукција € 137,10 GBP USD £ 125 ≈ US$ 152
Година Носивост Работни часови
Обединето Кралство, Nr. Goole Kellington
нови едношинска дигалка Magnetic Lifter, 5 Ton Scale
5
аукција € 79,37 USD ≈ US$ 88
Година Носивост 2000 кг Работни часови
Австралија, Pinkenda
Омилени : 0 Споредба : 0