Почетна » Градежни машини

Други градежни машини

Резултати од пребарување: 220 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Други градежни машини: 220 огласа

друга градежна машина TATRA MP 27
4
преговара
Носивост 450 кг
Година 1989 Километража Сила
Словачка
друга градежна машина SPRINKLER PUMP SYSTEM, ELECTRIC AND DIESEL
1
аукција 8.041 € USD ≈ 8.827 US$
Година Километража Сила
Шведска
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
друга градежна машина PAALS KONTI 600 D
1
аукција 18.881 € USD ≈ 20.730 US$
Година 2000 Километража 40000 м/ч Сила
Шведска
друга градежна машина PUTZMEISTER SIKA PM4207
5
преговара
Година 2011 Километража Сила
Словенија, Ajdovščina
друга градежна машина ΒΙΜ ΕΒΙΔΩΤΗΡΗ
5
преговара
Година Километража Сила
Грција, Chalkidiki
друга градежна машина PUTZMEISTER SPM 500
1
преговара
Година 2006 Километража Сила
Словенија, Ajdovščina
друга градежна машина CNC CUTTING MACHINE
1
аукција 18.300 € USD ≈ 20.090 US$
Година 2015 Километража 20 м/ч Сила
Норвешка
друга градежна машина BEVELING MACHINE PROTEM MF 170
1
аукција 12.190 € USD ≈ 13.380 US$
Година 2011 Километража Сила
Норвешка
друга градежна машина HELIDECK
1
аукција 195.756 € USD ≈ 214.900 US$
Година Километража Сила
Норвешка
друга градежна машина LISSMAC MBS 502 pásová pila na Ytong/Wienberger/Heluz
1
1.536 € CZK USD 39.000 CZK ≈ 1.686 US$
Година 2003 Километража Сила
Чехија, Plasy
друга градежна машина PONTON říční IS 2192(ID10284)
15
8.668 € USD ≈ 9.515 US$
Година Километража Сила
Чехија, Lhota pod Libčany
друга градежна машина Colmar S400 press mobil diesel
14
99.900 € USD ≈ 109.700 US$
Година 2005 Километража Сила 132 кс
Чехија, Bystřany u Teplic
друга градежна машина Matec Filter Press
10
ВИДЕО
преговара
Година 2019 Километража Сила
Италија, Massa
друга градежна машина H.Serup Olesen Hydraulisk Kabelvogn
27
аукција аукција
Година Километража Сила
Данска, Storvorde
друга градежна машина DOOSAN Sentinel N 2140
8
57.330 € PLN USD 248.000 PLN ≈ 62.930 US$
Година 2020 Километража 1 м/ч Сила
Полска, Giżycko
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 220 огласа
Прикажи
Претплати се