Филтри -

Нови дизел генератори

Резултати од пребарување: 599 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Дизел генератори: 599 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови дизел генератор CATERPILLAR C32 1100 KVA Standby Generator Set
16
Контактирајте го продавачот
114.900 € Без ДДВ
Година 2020-01-01 Километража 1 м/ч Сила 1196 кс
Холандија, Velddriel
нови дизел генератор CATERPILLAR C32 1100 KVA Generator set
15
Контактирајте го продавачот
114.900 € Без ДДВ
Фреквенција на струја 50 Hz
Година 2020-01-01 Километража 1 м/ч Сила 1196 кс
Холандија, Velddriel
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
нови дизел генератор CATERPILLAR C32 1100 KVA Generator set
14
Контактирајте го продавачот
114.900 € Без ДДВ
Година 2020-01-01 Километража Сила
Холандија, Velddriel
нови дизел генератор PERKINS 66 kVA Silent generatorset New !
22
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
11.750 € Без ДДВ
Година 01/2021 Километража Сила
Холандија, Veen
нови дизел генератор CATERPILLAR C32 1100 KVA Generator set
14
Контактирајте го продавачот
114.900 € Без ДДВ
Година 2020-01-01 Километража Сила
Холандија, Velddriel
нови дизел генератор FG WILSON P50-3 - 50 kVA Generator - DPX-16004
17
Контактирајте го продавачот
9.750 € Без ДДВ
Година 2021-01-01 Километража Сила
Холандија, Moerdijk
нови дизел генератор FG WILSON P33-3 - 33 kVA Generator - DPX-16003
24
Контактирајте го продавачот
8.750 € Без ДДВ
Година 2021-01-01 Километража Сила
Холандија, Moerdijk
нови дизел генератор SCANIA DC16 - 660 kVA Generator - DPX-17954
21
Контактирајте го продавачот
45.000 € Без ДДВ
Година 2021-01-01 Километража Сила
Холандија, Moerdijk
нови дизел генератор FG WILSON P220-3 - 220 kVA Generator - DPX-16012
19
Контактирајте го продавачот
24.250 € Без ДДВ
Година 2021-01-01 Километража Сила
Холандија, Moerdijk
нови дизел генератор FG WILSON P165-5 - 165 kVA Generator - DPX-16010
23
Контактирајте го продавачот
19.250 € Без ДДВ
Година 2021-01-01 Километража Сила
Холандија, Moerdijk
нови дизел генератор FG WILSON P22-6 - 22 kVA Generator - DPX-16002
23
Контактирајте го продавачот
7.750 € Без ДДВ
Година 2021-01-01 Километража Сила
Холандија, Moerdijk
нови дизел генератор FG WILSON P150-5 - 150 kVA Generator - DPX-16009
22
Контактирајте го продавачот
18.000 € Без ДДВ
Година 2021-01-01 Километража Сила
Холандија, Moerdijk
нови дизел генератор FG WILSON P13.5-6 - 14 kVA Generator - DPX-16000
18
Контактирајте го продавачот
7.000 € Без ДДВ
Година 2021-01-01 Километража Сила
Холандија, Moerdijk
нови дизел генератор FG WILSON P18-6 - 18 kVA Generator - DPX-16001
20
Контактирајте го продавачот
7.500 € Без ДДВ
Година 2021-01-01 Километража Сила
Холандија, Moerdijk
нови дизел генератор SCANIA DC13 - 550 kVA Generator - DPX-17953
19
Контактирајте го продавачот
38.250 € Без ДДВ
Година 2021-01-01 Километража Сила
Холандија, Moerdijk
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 599 огласа
Прикажи
Претплати се