Филтри -

Дизел генератори

Резултати од пребарување: 1728 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Дизел генератори: 1728 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
дизел генератор Atlas Copco QAX 40
10
Контактирајте го продавачот
8.540 € PLN 39.000 PLN
Фреквенција на струја 50 Hz Напон 230/400
Година 2013 Километража 5179 м/ч Сила
Полска, Paniówki
дизел генератор GESAN DPR 20
11
Контактирајте го продавачот
3.263 € PLN 14.900 PLN
Фреквенција на струја 50 Hz Напон 400
Година 2011 Километража 12675 м/ч Сила
Полска, Paniówki
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
дизел генератор MBU MTU MBH 6 VDG 48 / 42 AL  500 OBR / MIN SILNIK DO STATKU SILNIK
7
Контактирајте го продавачот
300.000 €
Фреквенција на струја 50 Hz Напон 400
Година 11/1998 Километража Сила 3650 кс
Полска
дизел генератор Elbe Stromaggregat FI 40- KS
15
Контактирајте го продавачот
3.900 € Без ДДВ
Година 1994 Километража 15110 м/ч Сила
Германија, Luckau
дизел генератор Dorman 5LD - 75kva
10
Побарајте цена
цена на барање
Година Километража 314 м/ч Сила
Холандија, Wouw
дизел генератор ABC 6PA4-L ABC Leroy Somer 1000 kVA Supersilent generatorset in
20
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
29.500 € Без ДДВ
Година Километража 167 м/ч Сила 1002 кс
Холандија, Veen
нови дизел генератор VOLVO 874239
7
Контактирајте го продавачот
600 € Без ДДВ
Година Километража Сила
Турција, İSTANBUL
дизел генератор CATERPILLAR 3208
8
Побарајте цена
цена на барање
Година 2000-01-01 Километража 3230 м/ч Сила
Холандија, Cruquius
нови дизел генератор Pheaton GF2-W65
28
Контактирајте го продавачот
аукција 2.000 € Без ДДВ
Година 01/2021 Километража Сила
Белгија, Antwerpen
дизел генератор FG WILSON P33-1
1
Побарајте цена
аукција аукција
Година Километража Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
дизел генератор DEUTZ-FAHR BF12M 716 AvK 340 kVA generatorset ex emergency
17
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
6.750 € Без ДДВ
Година Километража 231 м/ч Сила 400 кс
Холандија, Veen
дизел генератор Atlas Copco QAS 100
8
Побарајте цена
цена на барање
Година 2011 Километража 9613 м/ч Сила
Австрија, Haid
дизел генератор CATERPILLAR 3508
1
Контактирајте го продавачот
22.500 € Без ДДВ
Напон 400
Година 2004 Километража 3000 м/ч Сила
Обединето Кралство
дизел генератор CATERPILLAR 3208
7
Побарајте цена
цена на барање
Година 1993 Километража Сила 140 kW
Австрија, Haid
нови дизел генератор Green Power GP 88
17
Контактирајте го продавачот
11.900 € Без ДДВ
Година 2020 Километража Сила 109 кс
Германија, 24145 Kiel
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1728 огласа
Прикажи
Претплати се