Диск брани, тањирача

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Ширина на опфаќање

Диск брани: 864 огласа

диск брана Okänt   Harv
6
аукција € 46,66 SEK USD SEK 500 ≈ US$ 52
Година Километража Ширина на опфаќање
Шведска, Karlstad
диск брана Kveneland Okänt Tallriksharv
4
аукција € 83,98 SEK USD SEK 900 ≈ US$ 93
Година Километража Ширина на опфаќање
Шведска, Karlstad
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
диск брана KVERNELAND Tallriksharv
7
аукција € 279,90 SEK USD SEK 3.000 ≈ US$ 310
Година Километража Ширина на опфаќање
Шведска, Karlstad
нови диск брана RO/LEX Taurus 3.0
3
€ 4.700 USD ≈ US$ 5.201
Простор помеѓу редови 850 мм
Година 03/2019 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Словачка
нови диск брана ROLMAKO U693
6
€ 5.600 USD ≈ US$ 6.196
Број на редови 2
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање 3.5 м
Бугарија, Yambol
диск брана KUHN XM2-48
8
€ 22.000 USD ≈ US$ 24.343
Година 05/2014 Километража Ширина на опфаќање
Бугарија, София
диск брана Брана КАМТ - БДПН 3,5 м
6
€ 5.624 BGN USD BGN 11.000 ≈ US$ 6.223
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање 3.5 м
Бугарија, Plovdiv
нови диск брана Angeloni ETF 16
2
€ 4.400 USD ≈ US$ 4.869
Година 01/2019 Километража Ширина на опфаќање
Словачка
нови диск брана RolEx Taurus 4.0H
1
€ 7.200 USD ≈ US$ 7.967
Година 03/2019 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Словачка
диск брана AMAZONE Catros 5501-T
4
€ 15.000 USD ≈ US$ 16.597
Длабочина на обработка 20150 мм Капацитет 50 ха/ч Потребна сила на трактор 200 кс Работна брзина 12 км/ч
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање 5.5 м
Бугарија, Стефан Стамболово
диск брана KUHN Discover XM2 -44
7
€ 21.000 USD ≈ US$ 23.236
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање
Бугарија, Sofia
нови диск брана LEMKEN Rubin 9/300
8
€ 17.950 USD ≈ US$ 19.862
Потребна сила на трактор 130 кс
Година 07/2018 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Србија, НС
нови диск брана RO/LEX TAURUS
14
€ 8.200 USD ≈ US$ 9.073
Број на редови 2 Простор помеѓу редови 850 мм Потребна сила на трактор 100 кс
Година 09/2018 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Бугарија, Yambol
диск брана Ostatní Pronto 6 DC secí stroj
14
€ 51.600 CZK USD CZK 1.329.790 ≈ US$ 57.100
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Чехија, Třebechovice pod Orebem
диск брана Framest-Fradysc 4000 X
7
€ 9.130 HUF USD HUF 3.000.000 ≈ US$ 10.103
Потребна сила на трактор 120 кс
Година 01/2010 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Унгарија, Alsótold
Омилени : 0 Споредба : 0