Дигалки од Ирска

Резултати од пребарување: 68 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Дигалки од Ирска: 68 огласа

возило со дигалка со корпа
8
133.000 € USD ≈ 143.900 US$
Возило со дигалка со корпа
Носивост 440 кг Марка на лифт Bronto Модел Skylift S 50 MDT Висина на подигање 49.9872 м
Година 2004 Километража 169999 км Сила
Ирска, Co Meath
хидраулична зглобна платформа GENIE Z 33/18
2
23.950 € USD ≈ 25.900 US$
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 12.00912 м
Година 2015 Километража 200 м/ч Сила
Ирска, Dublin
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
ножична платформа GENIE GS-3384
5
13.950 € USD ≈ 15.090 US$
Ножична платформа
Носивост 1134 кг Висина на подигање 12.07008 м
Година 2006 Километража Сила
Ирска, Co Meath
возило со дигалка со корпа MERCEDES-BENZ
9
19.500 € USD ≈ 21.090 US$
Возило со дигалка со корпа
Марка на лифт WUMAG Модел WT200
Година 2004 Километража 59999 км Сила
Ирска, Co Meath
хидраулична зглобна платформа Teupen Leo 18 GT
9
45.000 € USD ≈ 48.670 US$
Хидраулична зглобна платформа
Носивост 200 кг Висина на подигање 18.288 м
Година 2012 Километража 2500 м/ч Сила
Ирска, Manchester Uk
возило со дигалка со корпа IVECO
7
преговара
Возило со дигалка со корпа
Носивост 225 кг Марка на лифт Multitel Модел HX 200 EX Висина на подигање 19.9 м
Година 2018 Километража 18999 км Сила
Ирска, Manchester Uk
ножична платформа GENIE GS 3232
2
9.900 € USD ≈ 10.710 US$
Ножична платформа
Носивост 227 кг Висина на подигање 11.49 м
Година 2007 Километража 500 м/ч Сила
Ирска, Dublin
возило со дигалка со корпа MITSUBISHI Canter
8
преговара
Возило со дигалка со корпа
Носивост 300 кг Марка на лифт Multitel Модел MX290 EX Висина на подигање 29.3 м
Година 2018 Километража 15000 км Сила
Ирска, Dublin
хидраулична зглобна платформа GENIE Z 60/34
5
24.500 € USD ≈ 26.500 US$
Хидраулична зглобна платформа
Носивост 227 кг Висина на подигање 20.2 м
Година 2006 Километража 4500 м/ч Сила
Ирска, Dublin
телескопска дигалка JLG 860 SJ
6
39.900 € USD ≈ 43.160 US$
Телескопска дигалка
Носивост 227 кг Висина на подигање 28.01112 м
Година 2008 Километража 4500 м/ч Сила
Ирска, Dublin
хидраулична зглобна платформа GENIE Z 45/25 BI
3
27.500 € USD ≈ 29.740 US$
Хидраулична зглобна платформа
Носивост 227 кг Висина на подигање 15.6972 м
Година 2011 Километража 750 м/ч Сила
Ирска, Dublin
ножична платформа GENIE GS 4047
3
13.500 € USD ≈ 14.600 US$
Ножична платформа
Носивост 350 кг Висина на подигање 13.74648 м
Година 2013 Километража 250 м/ч Сила
Ирска, Dublin
возило со дигалка со корпа Bronto S 50 XDT
5
преговара
Возило со дигалка со корпа
Висина на подигање 49.3776 м
Година 2013 Километража Сила
Ирска, Dublin
возило со дигалка со корпа NISSAN Cabstar
3
44.950 € USD ≈ 48.620 US$
Возило со дигалка со корпа
Носивост 220 кг Марка на лифт GSR Модел B200 PX Висина на подигање 19.69008 м
Година 2016 Километража 35000 км Сила
Ирска, Dublin
возило со дигалка со корпа IVECO
7
53.500 € USD ≈ 57.870 US$
Возило со дигалка со корпа
Марка на лифт GSR Модел 290 PX
Година 2009 Километража 120000 км Сила
Ирска, Co Meath
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 68 огласа
Прикажи
Претплати се