Дигалки HAULOTTE

Резултати од пребарување: 796 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Дигалки HAULOTTE: 796 огласа

телескопска дигалка HAULOTTE H 43TPX
5
60.000 € USD ≈ 65.050 US$
Телескопска дигалка
Носивост 450 кг Висина на подигање 43 м
Година 2008 Километража 4000 м/ч Сила
Словенија, Bertoki
телескопска дигалка HAULOTTE h1150e
1
5.800 € USD ≈ 6.288 US$
Телескопска дигалка
Висина на подигање 10 м
Година 2004 Километража Сила
Хрватска, Zagreb
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
хидраулична зглобна платформа HAULOTTE HA18-SPX
13
преговара
Хидраулична зглобна платформа
Година 2016 Километража 1 м/ч Сила
Турција
телескопска дигалка HAULOTTE H25 TPX 4WD
7
ВИДЕО
14.500 € USD ≈ 15.720 US$
Телескопска дигалка
Носивост 230 кг Висина на подигање 25.3 м Дофат на стрела 16.9 м
Година 04/1998 Километража 3200 м/ч Сила 43 кс
Грција, Πέραμα
хидраулична зглобна платформа HAULOTTE HA20 PX
7
14.300 € USD ≈ 15.500 US$
Хидраулична зглобна платформа
Носивост 230 кг Висина на подигање 18.65 м Дофат на стрела 13.5 м
Година 04/1999 Километража 6580 м/ч Сила 42 кс
Бугарија, София
хидраулична зглобна платформа HAULOTTE HA16 PX  4x4 16 m
37
ВИДЕО
12.780 € USD ≈ 13.860 US$
Хидраулична зглобна платформа
Носивост 230 кг Висина на подигање 14 м Дофат на стрела 9.15 м
Година 04/2006 Километража 3847 м/ч Сила 31 кс
Бугарија, София
телескопска дигалка HAULOTTE H43TPX
16
37.500 € USD ≈ 40.660 US$
Телескопска дигалка
Носивост 230 кг Висина на подигање 43 м
Година 2007 Километража 4464 м/ч Сила
Унгарија, Győr
ножична платформа HAULOTTE Compact 10 RTE - 4x4, 10m, electric
15
7.200 € USD ≈ 7.806 US$
Ножична платформа
Носивост 565 кг Висина на подигање 10 м
Година 2007 Километража 1077 м/ч Сила
Унгарија, Győr
хидраулична зглобна платформа HAULOTTE HA20PX
14
13.900 € USD ≈ 15.070 US$
Хидраулична зглобна платформа
Носивост 250 кг Висина на подигање 20.65 м
Година 2008 Километража 4548 м/ч Сила
Унгарија, Győr
ножична платформа HAULOTTE Compact 10 RTE - 4x4, 10m, electric
17
7.200 € USD ≈ 7.806 US$
Ножична платформа
Носивост 565 кг Висина на подигање 10 м
Година 2007 Километража 1045 м/ч Сила
Унгарија, Győr
хидраулична зглобна платформа HAULOTTE HA15IP
15
11.500 € USD ≈ 12.470 US$
Хидраулична зглобна платформа
Носивост 230 кг Висина на подигање 15 м
Година 2005 Километража 634 м/ч Сила
Унгарија, Győr
ножична платформа HAULOTTE H15SX - 15m, 4x4, diesel
16
11.900 € USD ≈ 12.900 US$
Ножична платформа
Носивост 500 кг Висина на подигање 15 м
Година 2007 Километража Сила
Унгарија, Győr
подигнувачка платформа со јарбол HAULOTTE Star 10
5
15.950 € USD ≈ 17.290 US$
Подигнувачка платформа со јарбол
Носивост 200 кг Висина на подигање 10 м
Година 2016 Километража 150 м/ч Сила
Ирска, Dublin
ножична платформа HAULOTTE Compact 10 - 10m, electric
11
5.200 € USD ≈ 5.638 US$
Ножична платформа
Носивост 450 кг Висина на подигање 10 м
Година 2008 Километража 1786 м/ч Сила
Унгарија, Győr
ножична платформа HAULOTTE Compact 10 - 10m, electric
16
4.700 € USD ≈ 5.096 US$
Ножична платформа
Носивост 450 кг Висина на подигање 10 м
Година 2007 Километража 311 м/ч Сила
Унгарија, Győr
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 796 огласа
Прикажи
Претплати се