Дигалки 6x6

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Дигалки: 7 огласа

возило со дигалка со корпа TATRA T 148 PP 33 (ID6431)
3
€ 3.777 USD ≈ US$ 4.195
Возило со дигалка со корпа
Година 1970 Километража 48443 км Сила 211 кс
Чехија, Lhota pod Libčany
возило со дигалка со корпа RENAULT CBH 320 - ANTENNE 30M
13
€ 49.750 USD ≈ US$ 55.252
Возило со дигалка со корпа
Носивост 3680 кг Висина на подигање 30 м
Година 1992-08-14 Километража 103356 км Сила 320 кс
Белгија, Handzame
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
возило со дигалка со корпа MERCEDES-BENZ SK 2628 AS 6x6 SK 2628 AS 6x6 mit Kran Effer-Deco 55
15
€ 35.900 USD ≈ US$ 39.871
Возило со дигалка со корпа
Носивост 100 кг
Година 1982-01 Километража 245220 км Сила 280 кс
Германија, Bovenden
возило со дигалка со корпа MERCEDES-BENZ Oil & Steel 6x6 EAGLE 4426
6
€ 127.000 USD ≈ US$ 141.046
Возило со дигалка со корпа
Година 2003 Километража 58000 км Сила
Латвија, Lv
возило со дигалка со корпа KAMAZ 4310 вездеход 6х6
7
US$ 40.000 EUR ≈ € 36.017
Возило со дигалка со корпа
Носивост 250 кг Модел ПМС-328 Висина на подигање 28 м
Година 01/2015 Километража 25000 км Сила
Белорусија, Минск
возило со дигалка со корпа MERCEDES-BENZ 2629AK - 6x6
11
€ 32.850 USD ≈ US$ 36.483
Возило со дигалка со корпа
Година 1990 Километража 645958 км Сила 290 кс
Белгија, Wingene
ново возило со дигалка со корпа ЭЛЕФАНТ-HORYONG E-SKY 450
21
€ 186.700 RUB USD RUB 13.250.000 ≈ US$ 207.390
Возило со дигалка со корпа
Носивост 400 кг Марка на лифт ELEPHANT-HORYONG Модел E-SKY 450 Висина на подигање 45 м Дофат на стрела 28 м
Година 2019 Километража Сила
Русија, Люберцы
Омилени : 0 Споредба : 0