Дигалки

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Дигалки: 5830 огласа

подигнувачка платформа со јарбол Tornborg H10
9
аукција € 93,31 SEK USD SEK 1.000 ≈ US$ 103
Подигнувачка платформа со јарбол
Носивост 650 кг Висина на подигање 10 м
Година 1986 Километража Сила 5.5 кс
Шведска, Karlstad
ножична платформа ITECO 12180  Saxlift
22
аукција € 168 SEK USD SEK 1.800 ≈ US$ 186
Ножична платформа
Носивост 500 кг
Година 2011 Километража Сила
Шведска, Karlstad
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
возило со дигалка со корпа NISSAN Cabstar
42
аукција € 3.079 SEK USD SEK 33.000 ≈ US$ 3.407
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 4 Марка на лифт Isoli Модел PT225
Година 2011 Километража 25882 км Сила
Шведска, Karlstad
хидраулична зглобна платформа JLG 450AJ Promotion
1
€ 12.480 BGN USD BGN 24.400 ≈ US$ 13.804
Хидраулична зглобна платформа
Носивост 250 кг Висина на подигање 15.77 м Дофат на стрела 8.27 м
Година 11/2000 Километража 4162 м/ч Сила 49 кс
Бугарија, София
ножична платформа UPRIGHT SL26
12
аукција € 93,31 SEK USD SEK 1.000 ≈ US$ 103
Ножична платформа
Висина на подигање 6.1 м
Година 2004 Километража Сила
Шведска, Karlstad
подигнувачка платформа со јарбол SNORKEL M1230E Lift - 12
25
аукција € 46,66 SEK USD SEK 500 ≈ US$ 52
Подигнувачка платформа со јарбол
Година 2012 Километража Сила
Шведска, Kungälv
ножична платформа ITECO IM 5980  Saxlift
13
аукција € 130,60 SEK USD SEK 1.400 ≈ US$ 145
Ножична платформа
Висина на подигање 7.8 м
Година 2015 Километража Сила
Шведска, Karlstad
телескопска дигалка HAULOTTE H14TX
21
аукција € 3.919 SEK USD SEK 42.000 ≈ US$ 4.337
Телескопска дигалка
Носивост 230 кг Висина на подигање 14 м Дофат на стрела 10.6 м
Година 2006 Километража 3544 м/ч Сила
Шведска, Karlstad
хидраулична зглобна платформа JLG 450AJ
15
аукција € 466,60 SEK USD SEK 5.000 ≈ US$ 516
Хидраулична зглобна платформа
Носивост 230 кг Висина на подигање 15.8 м Дофат на стрела 7.62 м
Година 1999 Километража Сила
Шведска, Karlstad
возило со дигалка со корпа FORD Transit 130L
22
аукција € 802,50 SEK USD SEK 8.600 ≈ US$ 888
Возило со дигалка со корпа
Модел Keiralift Висина на подигање 8 м
Година 1987 Километража 23103 км Сила
Шведска, Karlstad
возило со дигалка со корпа NISSAN RAM 180T
27
€ 13.500 USD ≈ US$ 14.938
Возило со дигалка со корпа
Носивост 200 кг Висина на подигање 18 м Дофат на стрела 8 м
Година 2004 Километража 106361 км Сила
Словенија, Bertoki
ножична платформа JLG M 4069  Saxlift
15
аукција € 6.532 SEK USD SEK 70.000 ≈ US$ 7.228
Ножична платформа
Носивост 360 кг
Година 2007 Километража Сила
Шведска, Karlstad
хидраулична зглобна платформа Denka-Lift JR 10
8
аукција € 2.846 SEK USD SEK 30.500 ≈ US$ 3.149
Хидраулична зглобна платформа
Носивост 120 кг
Година 2002 Километража Сила
Шведска, Karlstad
хидраулична зглобна платформа DINO 160XT
17
аукција € 9.798 SEK USD SEK 105.000 ≈ US$ 10.841
Хидраулична зглобна платформа
Носивост 215 кг
Година 2006 Километража Сила
Шведска, Karlstad
хидраулична зглобна платформа Bomlift, självgående, diesel
16
аукција € 2.473 SEK USD SEK 26.500 ≈ US$ 2.736
Хидраулична зглобна платформа
Носивост 225 кг Висина на подигање 16.8 м
Година 1998 Километража 513 м/ч Сила
Шведска, Karlstad
Омилени : 0 Споредба : 0