Далекусежни слагачи

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Далекусежни слагачи: 210 огласа

далекусежен слагач BELOTTI TRITON FB45/23
11
преговара
Година 2003 Километража Сила
Хрватска, Karlovac
далекусежен слагач BELOTTI B75
17
преговара
Носивост 40000 кг
Година 1990 Километража Сила
Хрватска, Karlovac
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
далекусежен слагач CVS Ferrari F 478
5
преговара
Носивост 45000 кг Гориво дизел Висина на подигање 15.5 м
Година 2013 Километража 16447 м/ч Сила
Словенија, Bertoki
далекусежен слагач VALMET LogHandler RTD 1523
14
преговара
Носивост 30000 кг Брзина 32 км/ч
Година 1991 Километража Сила 330 кс
Босна и Херцеговина, Posušje
далекусежен слагач KALMAR SISU RTD1523
4
€ 30.500 USD ≈ US$ 33.748
Носивост 15000 кг
Година 1997 Километража Сила
Чехија, Velké Meziříčí
далекусежен слагач SANY SRSC4535G
4
преговара
Носивост 45000 кг Гориво дизел
Година 2013 Километража 4700 м/ч Сила
Германија, Hamburg
далекусежен слагач CVS Ferrari F 478
5
преговара
Носивост 45000 кг Гориво дизел Висина на подигање 16.1 м
Година 2012 Километража 13000 м/ч Сила
Германија, Hamburg
далекусежен слагач BELOTTI B36
10
преговара
Носивост 29000 кг Гориво дизел Висина на подигање 6.3 м
Година 1992 Километража 4901 м/ч Сила
Германија, Hamburg
далекусежен слагач KALMAR DRF450-65S6
7
преговара
Носивост 45000 кг Гориво дизел Висина на подигање 16.2 м
Година Километража 14600 м/ч Сила
Германија, Hamburg
далекусежен слагач KALMAR DRF100-54S6
6
преговара
Носивост 10000 кг Гориво дизел Висина на подигање 16.2 м
Година 2010 Километража 13980 м/ч Сила
Германија, Hamburg
далекусежен слагач KALMAR DRF450-70C5XS
4
преговара
Носивост 45000 кг Гориво дизел Висина на подигање 14.9 м
Година 2004 Километража 23000 м/ч Сила
Германија, Hamburg
далекусежен слагач KALMAR DRD420
6
преговара
Носивост 42000 кг Евро Euro 4 Гориво дизел Висина на подигање 10 м Брзина 60 км/ч Тип на јарбол стандард
Година 2015-05 Километража 5500 м/ч Сила 260 кс
Кина, Shanghai
далекусежен слагач CVS Ferrari F477
11
преговара
Носивост 42000 кг Евро Euro 4 Гориво дизел Висина на подигање 10 м Брзина 60 км/ч Тип на јарбол стандард
Година 2018-09 Километража 3500 м/ч Сила 290 кс
Кина, Shanghai
далекусежен слагач KALMAR DRF 450-60 C5 X
10
€ 150.144 USD ≈ US$ 166.134
Носивост 45000 кг Гориво дизел Висина на подигање 15.0876 м
Година 2013 Километража Сила
Кина, Shanghai
далекусежен слагач KALMAR DRF450
11
€ 166.727 USD ≈ US$ 184.483
Носивост 45000 кг Гориво дизел Висина на подигање 16.2052 м
Година 2016 Километража 2500 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Омилени : 0 Споредба : 0