Црева за наводнување, црево за поливање

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Должина Пречник

Црева за наводнување: 17 огласа

црево за наводнување
2
US$ 110 EUR ≈ € 99
Година Должина Пречник
Украина, Одеса
црево за наводнување ДУ100
4
€ 79,10 UAH USD UAH 2.200 ≈ US$ 88
Година Должина Пречник
Украина, Запорожье
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
црево за наводнување Diesel Ca 20 meter 5/4  Slangerulle
9
аукција € 281,70 DKK USD DKK 2.100 ≈ US$ 312
Година Должина 20 м Пречник
Данска, Storvorde
црево за наводнување Emily BALHP600-20/003 High Pressure Cleaner
10
аукција € 450 USD ≈ US$ 498
Година 2013 Должина 1.1 м Пречник
Холандија, Leende
црево за наводнување 2 tommer 2 stk  Højtryksslanger
6
аукција аукција
Година Должина Пречник
Данска, Storvorde
црево за наводнување Selection of 4" Water Pipe
5
аукција € 55,28 GBP USD £ 50 ≈ US$ 61
Година Должина Пречник
Обединето Кралство, Nr. Goole Kellington
црево за наводнување Selection of Roll Flat Water Pipe (3 Pallets)
7
аукција € 414,60 GBP USD £ 375 ≈ US$ 459
Година Должина Пречник
Обединето Кралство, Nr. Goole Kellington
ново црево за наводнување Pallet of 25m Water Hoses
3
аукција € 100 USD ≈ US$ 111
Година Должина Пречник
Германија, Dormagen
ново црево за наводнување Transportslang 4”
3
преговара
Година Должина Пречник
Холандија, Goudriaan
ново црево за наводнување BEREGENINGSSLANG
3
преговара
Година Должина Пречник
Холандија, Goudriaan
црево за наводнување Ecetek  irrigatiesysteem
11
преговара
Година Должина 5 м Пречник 110 мм
Холандија, Goudriaan
црево за наводнување beregeningsslang
2
преговара
Година Должина Пречник
Холандија, Goudriaan
црево за наводнување PLAT oprolbare slangen
6
преговара
Година Должина Пречник
Холандија, Goudriaan
ново црево за наводнување SLEEPSLANG 4,5” 100 meter
3
преговара
Година Должина 100 м Пречник
Холандија, Goudriaan
ново црево за наводнување SAUGSCHLAUCH
4
преговара
Година Должина Пречник
Германија, Töging
Омилени : 0 Споредба : 0