Autoline » Цистерни » Цистерни од Холандија
Филтри -

Цистерни од Холандија

Резултати од пребарување: 849 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни од Холандија: 849 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
автоцистерна MAGYAR RVS/INOX Isolated tank - pump - 2x hydr steering axles - Lift ax
25
15.500 € Без ДДВ
Автоцистерна
Година 2002-12-23 Носивост 29760 кг Зафатнина
Холандија, Nijmegen
цистерна за превоз на цемент OSMK 12/27 Concrete MIX Trailer
14
27.000 € Со вклучен ДДВ
Цистерна за превоз на цемент
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2002-04 Носивост Зафатнина
Холандија, Bergschenhoek
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
цистерна за гориво SCHMELZER 900L Fuel Tank
14
аукција 250 €
Цистерна за гориво
Година Носивост 58 кг Зафатнина 0.97 м³
Холандија, Leende
цистерна за гориво EVERSTEEL EV440
15
аукција 100 €
Цистерна за гориво
Година Носивост 58 кг Зафатнина 440 л
Холандија, Leende
цистерна за гориво EMILIANA SERBATOI EV250 Brandstoftank
15
аукција 100 €
Цистерна за гориво
Година Носивост 31 кг Зафатнина 220 л
Холандија, Leende
цистерна за гориво M.I.P 5000L
13
аукција 500 €
Цистерна за гориво
Година 2009 Носивост Зафатнина
Холандија, Leende
цистерна за гориво Renopower CW7801
6
аукција 50 €
Цистерна за гориво
Година 2020 Носивост Зафатнина
Холандија, Leende
цистерна за гориво Renopower DD210
7
аукција 100 €
Цистерна за гориво
Година 2020 Носивост Зафатнина
Холандија, Leende
цистерна за гориво Renopower DD400
8
аукција 250 €
Цистерна за гориво
Година 2020 Носивост Зафатнина
Холандија, Leende
цистерна за транспорт на храна Melton Food tank inox 26 m3 / 1 comp
21
9.000 € Без ДДВ
Цистерна за транспорт на храна
Суспензија пружина/пружина
Година 1987-01-02 Носивост 28300 кг Зафатнина 26 м³
Холандија, Hoogerheide
цистерна за битумен LAG Bitumen tank steel 30 m3 / 1 comp ADR/GGVS
17
29.500 € Без ДДВ
Цистерна за битумен
Година 2011-04-15 Носивост 32080 кг Зафатнина
Холандија, Hoogerheide
цистерна за битумен LAG Bitumen tank steel 30 m3 / 1 comp ADR/GGVS
33
29.500 € Без ДДВ
Цистерна за битумен
Година 2011-03-10 Носивост 32080 кг Зафатнина
Холандија, Hoogerheide
цистерна за битумен Linnhof GTA 11 HIIR bitumen / asphalt tank / boiler 4.3 m3 draw
21
8.500 € Без ДДВ
Цистерна за битумен
Година 1989-01-06 Носивост Зафатнина
Холандија, Hoogerheide
цистерна за гас Citergaz 50000 Liter
6
23.750 € Без ДДВ
Цистерна за гас
Година Носивост Зафатнина 50 м³
Холандија, Ede
нови цистерна силос KASSBOHRER SSK-60 3 axles 60m3 Kippsilo 24v Kipphydraulic Liftachse
19
ВИДЕО
59.400 € Без ДДВ
Цистерна силос
Година 01/2021 Носивост 32560 кг Зафатнина
Холандија, Veghel
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 849 огласа
Прикажи
Претплати се