Филтри -

Цистерни YILTEKS

Резултати од пребарување: 20 огласа
Прикажи

20 огласа: Цистерни YILTEKS

Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
84.800 € Со вклучен ДДВ
Цистерна за гас
2024
Зафатнина 45 м³ Суспензија пневматски/пневматски Оски 3 Висина на петто тркало 1200 мм
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Цистерна за гас
2024
Носивост 31000 кг Зафатнина 65 м³ Суспензија пневматски/пневматски Нето тежина 14800 кг Оски 4
Турција, Gaziantep
Контактирајте го продавачот
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
цена на барање
Цистерна за гас
2024
Носивост 22500 кг Зафатнина 45 м³ Суспензија пневматски/пневматски Нето тежина 11300 кг Оски 3
Турција, Gaziantep
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Цистерна за гас
2024
Носивост 16000 кг Зафатнина 34 м³ Оски 3
Турција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Цистерна за гас
2024
Зафатнина 45 м³ Нето тежина 10.9 кг Оски 2
Турција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Цистерна за гас
2024
Зафатнина 57 м³ Оски 3
Турција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Цистерна за гас
2024
Турција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Цистерна за гас
2024
Носивост 28000 кг Зафатнина 60 м³ Суспензија пневматски/пневматски Нето тежина 12700 кг Оски 3
Турција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Цистерна за гас
2024
Зафатнина 45 м³ Суспензија пружина/пневматски Оски 3
Турција, Gaziantep
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Цистерна за гас
2024
Зафатнина 70 м³ Суспензија пружина/пружина Оски 3
Турција, Gaziantep
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Цистерна за гас
2024
Носивост 33000 кг Зафатнина 70 м³ Оски 3
Турција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Цистерна за гас
2024
Зафатнина 48 м³ Оски 3
Турција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Цистерна за гас
2024
Носивост 21000 кг Зафатнина 43 м³ Нето тежина 13600 кг Оски 3
Турција, Gaziantep
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Цистерна за гас
2024
Зафатнина 57 м³ Суспензија пружина/пружина Оски 2
Турција, Gaziantep
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Цистерна за гас
2024
Зафатнина 180 м³
Турција, Gaziantep
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Цистерна за гас
2024
Зафатнина 45 м³ Суспензија пневматски/пневматски Оски 3
Турција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Цистерна за гас
2024
Носивост 27500 кг Зафатнина 58 м³ Суспензија пружина/пружина Нето тежина 13500 кг Оски 2
Турција, Gaziantep
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Цистерна за гас
2024
Суспензија пружина/пружина Оски 3
Турција, Gaziantep
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Цистерна за гас
2024
Суспензија пневматски/пневматски Оски 3
Турција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Цистерна за гас
2024
Турција
Контактирајте го продавачот
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 20 огласа
Прикажи