Филтри -

Цистерни Sinan Tanker-Treyler

Резултати од пребарување: 29 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

29 огласа: Цистерни Sinan Tanker-Treyler

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Цистерна за битумен
Година 2024 Носивост Зафатнина
Турција, Konya
SİNAN TANKER TREYLER
5 години на Autoline
нови цистерна за гас Sinan Tanker-Treyler LNG-LOX-LIN-LAR Cryo Tanker Semitrailer
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Цистерна за гас
Година 2024 Носивост Зафатнина 52 м³
Турција, Konya
SİNAN TANKER TREYLER
5 години на Autoline
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
35.000 €
Цистерна за гориво
Година 2024 Носивост Зафатнина 30 м³
Турција, Konya
SİNAN TANKER TREYLER
5 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
35.000 €
Цистерна за битумен
Година 2024 Носивост Зафатнина
Турција, Konya
SİNAN TANKER TREYLER
5 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Цистерна за транспорт на храна
Година 2024 Носивост Зафатнина
Турција, Konya
SİNAN TANKER TREYLER
5 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Цистерна за гориво
Година 2023 Носивост Зафатнина
Турција, Konya
SİNAN TANKER TREYLER
5 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
40.000 €
Цистерна за битумен
Година 2023 Носивост Зафатнина
Турција, Konya
SİNAN TANKER TREYLER
5 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Цистерна за гориво
Година 2023 Носивост Зафатнина
Турција, Konya
SİNAN TANKER TREYLER
5 години на Autoline
нови цистерна силос Sinan Tanker-Treyler Aluminium Silo tanker нови цистерна силос Sinan Tanker-Treyler Aluminium Silo tanker
2
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Цистерна силос
Година 2023 Носивост Зафатнина
Турција, Konya
SİNAN TANKER TREYLER
5 години на Autoline
нови цистерна за гориво Sinan Tanker-Treyler Aluminium Fuel Tanker Semitrailer нови цистерна за гориво Sinan Tanker-Treyler Aluminium Fuel Tanker Semitrailer нови цистерна за гориво Sinan Tanker-Treyler Aluminium Fuel Tanker Semitrailer
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
55.000 €
Цистерна за гориво
Година 2023 Носивост Зафатнина
Турција, Konya
SİNAN TANKER TREYLER
5 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
35.000 €
Цистерна за гас
Година 2023 Носивост Зафатнина
Турција, Konya
SİNAN TANKER TREYLER
5 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Цистерна за превоз на хемикалии
Година 2023 Носивост Зафатнина 24 м³
Турција, Konya
SİNAN TANKER TREYLER
5 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
30.000 €
Цистерна за превоз на цемент
Суспензија пружина/пневматски
Година 2023 Носивост Зафатнина 32 м³
Турција, Konya
SİNAN TANKER TREYLER
5 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
45.000 €
Цистерна за превоз на хемикалии
Година 2023 Носивост Зафатнина
Турција, Konya
SİNAN TANKER TREYLER
5 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Цистерна за превоз на хемикалии
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2023 Носивост Зафатнина 15000 л
Турција, Konya
SİNAN TANKER TREYLER
5 години на Autoline
нови полуприколка автоцистерна Sinan Tanker-Treyler BOGLE SUSPENSION
1
Контактирајте го продавачот
13.680 € UAH 579.400 UAH
Полуприколка автоцистерна
Година Носивост Зафатнина
Украина, Вишневе
Контактирајте го продавачот
45.000 US$ EUR ≈ 42.310 €
Цистерна за гориво
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2022 Носивост Зафатнина 30 м³
Украина
Контактирајте го продавачот
30.000 €
Цистерна за гас
Година 2023 Носивост Зафатнина 42 м³
Турција, Konya
SİNAN TANKER TREYLER
5 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Цистерна силос
Година 2024 Носивост Зафатнина
Турција, Konya
SİNAN TANKER TREYLER
5 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Цистерна силос
Година 2024 Носивост Зафатнина
Турција, Konya
SİNAN TANKER TREYLER
5 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Цистерна за гориво
Година 2024 Носивост Зафатнина 34 м³
Турција, Konya
SİNAN TANKER TREYLER
5 години на Autoline
нови цистерна за гориво Sinan Tanker-Treyler FUEL TANKER нови цистерна за гориво Sinan Tanker-Treyler FUEL TANKER нови цистерна за гориво Sinan Tanker-Treyler FUEL TANKER
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Цистерна за гориво
Година 2024 Носивост Зафатнина
Турција, Konya
SİNAN TANKER TREYLER
5 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
42.000 US$ EUR ≈ 39.480 €
Цистерна за битумен
Суспензија пружина/пружина
Година 2024 Носивост Зафатнина 50 м³
Турција, Konya
SİNAN TANKER TREYLER
5 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
45.000 US$ EUR ≈ 42.310 €
Полуприколка автоцистерна
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2022 Носивост Зафатнина 30 м³
Украина
Контактирајте го продавачот
62.600 US$ EUR ≈ 58.850 €
Цистерна за гориво
Година 2022 Носивост Зафатнина 30 м³
Украина
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 29 огласа
Прикажи
Претплати се