Филтри -

Цистерни GEWOLF

Резултати од пребарување: 196 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни GEWOLF: 196 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови цистерна за гориво GEWOLF 28 to 50.000 Lt Fuel Tanker Trailer
18
16.000 € Со вклучен ДДВ
Цистерна за гориво
Суспензија пружина/пневматски
Година 2020 Носивост 40000 кг Зафатнина 36 м³
Северна Македонија, Vojnica
нови цистерна за превоз на цемент GEWOLF 26 to 60 Cbm Cement Bulker Trailer 3-4 Axle
19
16.500 € Со вклучен ДДВ
Цистерна за превоз на цемент
Суспензија пружина/пневматски
Година 2020 Носивост 52000 кг Зафатнина 32 м³
Северна Македонија, Vojnica
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
нови цистерна за превоз на цемент GEWOLF 25 to 60 Cbm Cement Bulk Trailer
44
16.500 € Со вклучен ДДВ
Цистерна за превоз на цемент
Суспензија пружина/пневматски
Година 2020 Носивост 45000 кг Зафатнина 32 м³
Турција
нови цистерна за превоз на цемент GEWOLF 24 to 60 Cbm Cement Bulk Trailer
32
16.500 € Со вклучен ДДВ
Цистерна за превоз на цемент
Суспензија пружина/пневматски
Година 2020 Носивост 45000 кг Зафатнина 32 м³
Турција
нови цистерна за превоз на цемент GEWOLF 25 to 60 Cbm Cement Bulk Trailer
30
16.500 € Со вклучен ДДВ
Цистерна за превоз на цемент
Суспензија пружина/пневматски
Година 2020 Носивост 45000 кг Зафатнина 33 м³
Турција
нови цистерна за превоз на цемент GEWOLF 25 to 60 Cbm Cement Bulk Trailer
30
16.500 € Со вклучен ДДВ
Цистерна за превоз на цемент
Суспензија пружина/пневматски
Година 2020 Носивост 45000 кг Зафатнина 32 м³
Турција
нови цистерна за превоз на цемент GEWOLF 24 to 55 Cbm Cement Bulk Trailer
26
16.500 € Со вклучен ДДВ
Цистерна за превоз на цемент
Суспензија пружина/пневматски
Година 2020 Носивост 45000 кг Зафатнина 35 м³
Турција
нови цистерна за превоз на цемент GEWOLF 25 to 60 Cbm Cement Bulk Trailer
29
16.500 € Со вклучен ДДВ
Цистерна за превоз на цемент
Суспензија пружина/пневматски
Година 2020 Носивост 50000 кг Зафатнина 36 м³
Турција
нови цистерна за превоз на цемент GEWOLF 24 to 60 Cbm Cement Bulk Trailer
36
16.500 € Со вклучен ДДВ
Цистерна за превоз на цемент
Суспензија пружина/пневматски
Година 2020 Носивост 45000 кг Зафатнина 32 м³
Турција
нови цистерна за превоз на цемент GEWOLF 25 to 60 Cbm Cement Bulk Trailer
32
16.500 € Со вклучен ДДВ
Цистерна за превоз на цемент
Суспензија пружина/пневматски
Година 2020 Носивост 45000 кг Зафатнина 32 м³
Турција
нови цистерна за битумен GEWOLF BITUMEN TANK TRAILER
32
36.000 € Со вклучен ДДВ
Цистерна за битумен
Суспензија пружина/пневматски
Година 2020 Носивост 42000 кг Зафатнина 36 м³
Турција
нови цистерна за превоз на цемент GEWOLF 24 to 60 Cbm Cement Bulk Trailer
24
16.500 € Со вклучен ДДВ
Цистерна за превоз на цемент
Суспензија пружина/пневматски
Година 2020 Носивост 45000 кг Зафатнина 36 м³
Турција
нови цистерна за битумен GEWOLF BITUMEN TANK TRAILER
20
36.000 € Со вклучен ДДВ
Цистерна за битумен
Суспензија пружина/пневматски
Година 2020 Носивост 42000 кг Зафатнина 32 м³
Турција
нови цистерна за превоз на цемент GEWOLF 24 to 60 Cbm Cement Bulk trailer
34
16.500 € Со вклучен ДДВ
Цистерна за превоз на цемент
Суспензија пружина/пневматски
Година 2020 Носивост 45000 кг Зафатнина 35 м³
Турција
нови цистерна за превоз на цемент GEWOLF 24 to 55 Cbm Cement Bulk Trailer
44
16.500 € Со вклучен ДДВ
Цистерна за превоз на цемент
Суспензија пружина/пневматски
Година 2020 Носивост 45000 кг Зафатнина 34 м³
Турција
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 196 огласа
Прикажи
Претплати се