Филтри -

Цистерни Cobo

Резултати од пребарување: 36 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

36 огласа: Цистерни Cobo

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
полуприколка автоцистерна Cobo полуприколка автоцистерна Cobo
2
Контактирајте го продавачот
15.000 €
Полуприколка автоцистерна
Година 1994 Носивост Зафатнина 32500 л
Полска, Lubicz
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Полуприколка автоцистерна
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008-08-04 Носивост Зафатнина
Шпанија, Soria
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
20.000 US$ EUR ≈ 18.780 €
Цистерна за гориво
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2003 Носивост Зафатнина
Белорусија, Минская обл, Пуховичский район, аг. Дукора
Контактирајте го продавачот
15.000 €
Полуприколка автоцистерна
Година 1994 Носивост Зафатнина
Полска, Lubicz
Контактирајте го продавачот
17.000 € Без ДДВ
Цистерна за гориво
Суспензија пневматски/пневматски
Година 10/1998 Носивост 30260 кг Зафатнина 40355 л
Шпанија, Onzonilla
Контактирајте го продавачот
14.000 € Без ДДВ
Цистерна за битумен
Суспензија пружина/пружина
Година 1992 Носивост Зафатнина
Шпанија, Cubillas de Santa Marta
Контактирајте го продавачот
15.000 € Без ДДВ
Друга цистерна
Година 1998 Носивост 31000 кг Зафатнина 39750 л
Шпанија, Cubillas de Santa Marta
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Цистерна за гориво
Година 2003-06 Носивост Зафатнина 22000 л
Шпанија, Soria
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Полуприколка автоцистерна
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1999-04-22 Носивост Зафатнина
Шпанија, Soria
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Цистерна за гориво
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1997-11-03 Носивост 30260 кг Зафатнина
Шпанија, Soria
Контактирајте го продавачот
11.500 €
Цистерна силос
Година 2003-02-01 Носивост 30920 кг Зафатнина
Холандија, Hoogerheide
Dingemanse Trucks & Trailers
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Полуприколка автоцистерна
Година 2002-10 Носивост Зафатнина 33 м³
Шпанија, Soria
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Полуприколка автоцистерна
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2000-01-18 Носивост 30260 кг Зафатнина
Шпанија, Soria
Контактирајте го продавачот
64.000 €
Цистерна за битумен
Висина на петто тркало 1200 мм
Година 2019-02-21 Носивост 31425 кг Зафатнина
Холандија, Hoogerheide
Dingemanse Trucks & Trailers
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
64.000 €
Цистерна за битумен
Висина на петто тркало 1200 мм
Година 2019-02-21 Носивост 31425 кг Зафатнина
Холандија, Hoogerheide
Dingemanse Trucks & Trailers
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
38.500 €
Цистерна за гориво
Висина на петто тркало 1200 мм
Година 2014-01-01 Носивост 32280 кг Зафатнина
Холандија, Hoogerheide
Dingemanse Trucks & Trailers
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Полуприколка автоцистерна
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008-02-13 Носивост 30800 кг Зафатнина
Шпанија, Soria
Контактирајте го продавачот
64.000 €
Цистерна за битумен
Висина на петто тркало 1200 мм
Година 2019-02-21 Носивост 31425 кг Зафатнина
Холандија, Hoogerheide
Dingemanse Trucks & Trailers
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
64.000 €
Цистерна за битумен
Висина на петто тркало 1200 мм
Година 2019-02-21 Носивост 31425 кг Зафатнина
Холандија, Hoogerheide
Dingemanse Trucks & Trailers
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Полуприколка автоцистерна
Година 2003-07 Носивост Зафатнина
Шпанија, Soria
Контактирајте го продавачот
17.000 € Без ДДВ
Приколка цистерна за гориво
Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/1998 Носивост 34260 кг Зафатнина 40.355 л
Шпанија, Onzonilla
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Цистерна за гориво
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008-02-04 Носивост Зафатнина
Шпанија, Soria
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Цистерна за битумен
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2000-11 Носивост Зафатнина 30 м³
Шпанија, Soria
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Цистерна за гориво
Година 1996-11 Носивост Зафатнина 32000 л
Шпанија, Soria
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Полуприколка автоцистерна
Година 1999-11 Носивост Зафатнина
Шпанија, Soria
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 36 огласа
Прикажи
Претплати се