Филтри -

Цистерни CIMC

Резултати од пребарување: 25 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

25 огласа: Цистерни CIMC

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина
Контактирајте го продавачот
25.000 US$ EUR ≈ 23.320 €
Полуприколка автоцистерна
Суспензија пружина/пружина
Година 08/2023 Носивост Зафатнина 40000 м³
Кина
Контактирајте го продавачот
25.000 US$ EUR ≈ 23.320 €
Полуприколка автоцистерна
Суспензија пружина/пружина
Година 02/2023 Носивост Зафатнина 40 м³
Кина
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
25.500 US$ EUR ≈ 23.790 €
Полуприколка автоцистерна
Суспензија пружина/пружина
Година 06/2023 Носивост Зафатнина 35 м³
Кина
Контактирајте го продавачот
17.500 US$ EUR ≈ 16.330 €
Цистерна за превоз на цемент
Суспензија пружина/пружина
Година 02/2024 Носивост Зафатнина 40 м³
Кина
нови полуприколка автоцистерна CIMC 45000 Liters Aluminum Semi Tanker Trailer for Sale in Philippine нови полуприколка автоцистерна CIMC 45000 Liters Aluminum Semi Tanker Trailer for Sale in Philippine нови полуприколка автоцистерна CIMC 45000 Liters Aluminum Semi Tanker Trailer for Sale in Philippine
3
Контактирајте го продавачот
24.500 US$ EUR ≈ 22.860 €
Полуприколка автоцистерна
Суспензија пружина/пружина
Година 01/2024 Носивост Зафатнина 45000 л
Кина
Контактирајте го продавачот
15.000 US$ EUR ≈ 13.990 €
Полуприколка автоцистерна
Суспензија пружина/пружина
Година 01/2024 Носивост Зафатнина 45 л
Кина
Контактирајте го продавачот
16.000 US$ EUR ≈ 14.930 €
Цистерна за превоз на цемент
Суспензија пружина/пружина
Година 04/2023 Носивост Зафатнина 35 м³
Кина
Контактирајте го продавачот
17.500 US$ EUR ≈ 16.330 €
Цистерна за превоз на цемент
Суспензија пружина/пневматски
Година 02/2024 Носивост Зафатнина 35 м³
Кина
нови цистерна за превоз на цемент CIMC Dry Bulk Cement Tanker | Dry Bulk Tanker Trailer for Sale нови цистерна за превоз на цемент CIMC Dry Bulk Cement Tanker | Dry Bulk Tanker Trailer for Sale нови цистерна за превоз на цемент CIMC Dry Bulk Cement Tanker | Dry Bulk Tanker Trailer for Sale
3
Контактирајте го продавачот
17.000 US$ EUR ≈ 15.860 €
Цистерна за превоз на цемент
Суспензија пружина/пружина
Година 01/2024 Носивост Зафатнина 35 м³
Кина
нови полуприколка автоцистерна CIMC Petrol Tanker Price | CIMC Semi Tanker Trailer for Sale нови полуприколка автоцистерна CIMC Petrol Tanker Price | CIMC Semi Tanker Trailer for Sale нови полуприколка автоцистерна CIMC Petrol Tanker Price | CIMC Semi Tanker Trailer for Sale
3
Контактирајте го продавачот
14.500 US$ EUR ≈ 13.530 €
Полуприколка автоцистерна
Суспензија пружина/пружина
Година 09/2023 Носивост Зафатнина 50000 л
Кина
Контактирајте го продавачот
17.000 US$ EUR ≈ 15.860 €
Цистерна за превоз на цемент
Суспензија пружина/пружина
Година 01/2024 Носивост Зафатнина 40 м³
Кина
Контактирајте го продавачот
17.500 US$ EUR ≈ 16.330 €
Цистерна за превоз на цемент
Суспензија пружина/пружина
Година 02/2024 Носивост Зафатнина 40 м³
Кина
Контактирајте го продавачот
15.500 US$ EUR ≈ 14.460 €
Цистерна за превоз на цемент
Суспензија пружина/пружина
Година 03/2024 Носивост Зафатнина 35 м³
Кина
нови полуприколка автоцистерна CIMC 45000 Liters Gasline Tanker Trailer Price in Malawi нови полуприколка автоцистерна CIMC 45000 Liters Gasline Tanker Trailer Price in Malawi нови полуприколка автоцистерна CIMC 45000 Liters Gasline Tanker Trailer Price in Malawi
3
Контактирајте го продавачот
14.500 US$ EUR ≈ 13.530 €
Полуприколка автоцистерна
Суспензија пружина/пружина
Година 08/2023 Носивост Зафатнина 45000 л
Кина
нови полуприколка автоцистерна CIMC 3 Axle Asphalt Tanker Trailer for Rwanda | CIMC Trailer нови полуприколка автоцистерна CIMC 3 Axle Asphalt Tanker Trailer for Rwanda | CIMC Trailer нови полуприколка автоцистерна CIMC 3 Axle Asphalt Tanker Trailer for Rwanda | CIMC Trailer
3
Контактирајте го продавачот
15.500 US$ EUR ≈ 14.460 €
Полуприколка автоцистерна
Суспензија пружина/пружина
Година 10/2023 Носивост Зафатнина 45000 л
Кина
Контактирајте го продавачот
24.500 US$ EUR ≈ 22.860 €
Полуприколка автоцистерна
Суспензија пружина/пневматски
Година 03/2024 Носивост Зафатнина 45000 л
Кина
нови полуприколка автоцистерна CIMC Fuel Tanker Trailer | CIMC Semi Trailer for United Arab Emirates нови полуприколка автоцистерна CIMC Fuel Tanker Trailer | CIMC Semi Trailer for United Arab Emirates нови полуприколка автоцистерна CIMC Fuel Tanker Trailer | CIMC Semi Trailer for United Arab Emirates
3
Контактирајте го продавачот
14.500 US$ EUR ≈ 13.530 €
Полуприколка автоцистерна
Суспензија пружина/пружина
Година 01/2024 Носивост Зафатнина 45000 л
Кина
Контактирајте го продавачот
24.500 US$ EUR ≈ 22.860 €
Приколка автоцистерна
Суспензија пружина/пружина
Година 02/2024 Носивост Зафатнина 45000 л
Кина
нови приколка автоцистерна CIMC Tri Axle Oil Tanker Semi Trailer | CIMC Trailers for Sale нови приколка автоцистерна CIMC Tri Axle Oil Tanker Semi Trailer | CIMC Trailers for Sale нови приколка автоцистерна CIMC Tri Axle Oil Tanker Semi Trailer | CIMC Trailers for Sale
3
Контактирајте го продавачот
14.500 US$ EUR ≈ 13.530 €
Приколка автоцистерна
Суспензија пружина/пружина
Година 06/2023 Носивост Зафатнина 35000 л
Кина
нови полуприколка автоцистерна CIMC 45000 Liters Fuel Tanker Trailer | CIMC Trailer for Sale нови полуприколка автоцистерна CIMC 45000 Liters Fuel Tanker Trailer | CIMC Trailer for Sale нови полуприколка автоцистерна CIMC 45000 Liters Fuel Tanker Trailer | CIMC Trailer for Sale
3
Контактирајте го продавачот
15.500 US$ EUR ≈ 14.460 €
Полуприколка автоцистерна
Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2024 Носивост Зафатнина 45000 л
Кина
Контактирајте го продавачот
13.000 US$ EUR ≈ 12.130 €
Цистерна за битумен
Суспензија пружина/пружина
Година 04/2024 Носивост Зафатнина 42000 л
Кина
Контактирајте го продавачот
18.000 US$ EUR ≈ 16.790 €
Полуприколка автоцистерна
Година 01/2024 Носивост Зафатнина 40000 л
Кина
Контактирајте го продавачот
14.000 US$ EUR ≈ 13.060 €
Цистерна за превоз на цемент
Суспензија пружина/пружина
Година 01/2024 Носивост Зафатнина 35 м³
Кина
Контактирајте го продавачот
14.500 US$ EUR ≈ 13.530 €
Цистерна за превоз на цемент
Суспензија пружина/пружина
Година 02/2024 Носивост Зафатнина 40 м³
Кина
нови полуприколка автоцистерна CIMC 50000 Liters Oil Tanker Trailer for Sale in Angola нови полуприколка автоцистерна CIMC 50000 Liters Oil Tanker Trailer for Sale in Angola нови полуприколка автоцистерна CIMC 50000 Liters Oil Tanker Trailer for Sale in Angola
3
Контактирајте го продавачот
15.000 US$ EUR ≈ 13.990 €
Полуприколка автоцистерна
Суспензија пружина/пружина
Година 01/2024 Носивост Зафатнина 50000 л
Кина
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 25 огласа
Прикажи