Филтри -

Цистерни Burg

Резултати од пребарување: 21 огласа
Прикажи

21 огласа: Цистерни Burg

Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цена на барање
Цистерна за гас
1981
Германија, Oberhausen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Цистерна за гас
Германија, Cologne
Контактирајте го продавачот
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
цена на барање
Цистерна за гас
2007
Зафатнина 50.7 м³ Суспензија пневматски/пневматски Оски 3
Германија, Schleiz
Контактирајте го продавачот
21.140 € 17.750 GBP
Полуприколка автоцистерна
2008
Зафатнина 30390 л Суспензија пневматски/пневматски Нето тежина 39000 кг Оски 3
Обединето Кралство, Sawley
Walker Movements Limited
14 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
10.950 € Без ДДВ
Цистерна за транспорт на храна
1982
Носивост 27370 кг Зафатнина 31.1 м³ Нето тежина 8630 кг Оски 3
Холандија, Sliedrecht
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Цистерна за транспорт на храна
1993
Носивост 31810 кг Нето тежина 7190 кг Оски 3
Холандија, Veghel
BAS World
20 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Цистерна за гориво
1992
Носивост 26280 кг Зафатнина 38 м³ Нето тежина 6720 кг Оски 2
Холандија, Barneveld
Контактирајте го продавачот
12.500 € Без ДДВ
Цистерна за превоз на хемикалии
1982
Носивост 27530 кг Зафатнина 31 м³ Нето тежина 8470 кг Оски 3
Холандија, Lamswaarde
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Резервоар за складирање на гориво
1986
Носивост 19000 кг Нето тежина 20000 кг Оски 3
Холандија, Schiedam
Контактирајте го продавачот
11.800 € Без ДДВ
Полуприколка автоцистерна
1984
Носивост 28500 кг Нето тежина 7500 кг Оски 3
Холандија, Weert
Контактирајте го продавачот
12.400 € Без ДДВ
Полуприколка автоцистерна
1980
Носивост 26905 кг Нето тежина 9095 кг Оски 3
Холандија, Weert
Контактирајте го продавачот
12.400 € Без ДДВ
Полуприколка автоцистерна
1989
Носивост 31830 кг Нето тежина 8170 кг Оски 3
Холандија, Weert
Контактирајте го продавачот
20.500 € Без ДДВ
Цистерна за транспорт на храна
2002
Носивост 33050 кг Зафатнина 35.4 м³ Нето тежина 9950 кг Оски 3
Холандија, Saasveld
Контактирајте го продавачот
25.900 € Без ДДВ
Цистерна за транспорт на храна
1994
Носивост 30980 кг Нето тежина 8020 кг Оски 3
Холандија, Veghel
BAS World
20 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
25.900 € Без ДДВ
Цистерна за транспорт на храна
1994
Носивост 35010 кг Нето тежина 7990 кг Оски 3
Холандија, Veghel
BAS World
20 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
33.985 € Без ДДВ
Цистерна за гориво
1997
Носивост 21200 кг Зафатнина 55 м³ Нето тежина 12800 кг Оски 3
Холандија, Roosendaal
Контактирајте го продавачот
12.400 € Без ДДВ
Полуприколка автоцистерна
1980
Носивост 29870 кг Нето тежина 10130 кг Оски 3
Холандија, Weert
Контактирајте го продавачот
12.400 € Без ДДВ
Полуприколка автоцистерна
1987
Носивост 30730 кг Нето тежина 8270 кг Оски 3
Холандија, Weert
Контактирајте го продавачот
11.800 € Без ДДВ
Полуприколка автоцистерна
1981
Носивост 30260 кг Нето тежина 8740 кг Оски 3
Холандија, Weert
Контактирајте го продавачот
9.400 € Без ДДВ
Полуприколка автоцистерна
1987
Носивост 33540 кг Нето тежина 9460 кг Оски 3
Холандија, Weert
Контактирајте го продавачот
12.450 € Без ДДВ
Цистерна за транспорт на храна
2001
Зафатнина 38 м³ Оски 3
Холандија, Sliedrecht
Контактирајте го продавачот
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 21 огласа
Прикажи