Филтри -

Цистерни Acerbi

Резултати од пребарување: 22 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

22 огласа: Цистерни Acerbi

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина
Контактирајте го продавачот
69.300 € Без ДДВ
Цистерна за гас
Суспензија пневматски/пневматски
Година 05/2004 Носивост 25500 кг Зафатнина 55 м³
Бугарија, Blagoevgrad
Контактирајте го продавачот
69.300 € Без ДДВ
Цистерна за гас
Суспензија пневматски/пневматски
Година 10/2002 Носивост 23800 кг Зафатнина 52 м³
Бугарија, Blagoevgrad
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
10.000 € Без ДДВ
Цистерна за гориво
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2004 Носивост Зафатнина 44170 л
Италија, Tortona
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Цистерна за гориво
Суспензија пневматски/пневматски
Година 09/1998 Носивост 30900 кг Зафатнина 44240 л
Холандија, Amstelveen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Цистерна за гориво
Суспензија пневматски/пневматски
Година 04/1998 Носивост 31200 кг Зафатнина 40440 м³
Холандија, Amstelveen
Контактирајте го продавачот
20.000 € Без ДДВ
Цистерна за гориво
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2007-01-23 Носивост 24700 кг Зафатнина 32490 л
Италија, Cremona
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Цистерна за гас
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1994 Носивост 23300 кг Зафатнина 54500 л
Италија, Cremona
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Цистерна за гориво
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2007 Носивост 32550 кг Зафатнина 45540 л
Италија, Cremona
Контактирајте го продавачот
29.900 € Без ДДВ
Цистерна за гас
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1999-11-04 Носивост 23300 кг Зафатнина 52.13 м³
Холандија, Ede
нови цистерна за гас Acerbi LPG нови цистерна за гас Acerbi LPG нови цистерна за гас Acerbi LPG
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Цистерна за гас
Суспензија пневматски/пневматски Висина на петто тркало 1150 мм
Година 2024 Носивост 22770 кг Зафатнина 50 м³
Полска, Warsaw
Контактирајте го продавачот
37.000 € Без ДДВ
Цистерна за гас
Суспензија пневматски/пневматски
Година 09/1998 Носивост 23620 кг Зафатнина 54 м³
Бугарија, Мартен
Контактирајте го продавачот
17.500 € Без ДДВ
Цистерна за гориво
Година 1995 Носивост Зафатнина
Италија, Naples
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Цистерна за гориво
Година Носивост Зафатнина 41 м³
Романија
Контактирајте го продавачот
24.500 € Без ДДВ
Цистерна за гориво
Година 1998-11-12 Носивост 17110 кг Зафатнина
Белгија, Hooglede
TheTruckCompany
18 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
24.500 € Без ДДВ
Цистерна за гас
Година 1997-10-27 Носивост 16950 кг Зафатнина
Белгија, Hooglede
TheTruckCompany
18 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
27.500 €
Цистерна за гас
Суспензија со пружина
Година 1977 Носивост Зафатнина 50480 л
Холандија, Alkmaar
Контактирајте го продавачот
22.500 € Без ДДВ
Цистерна за гас
Година 1997 Носивост Зафатнина
Литванија, Dievogala
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Цистерна за гас
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2009 Носивост Зафатнина 52 м³
Италија, Barletta (BT)
Контактирајте го продавачот
29.900 € Без ДДВ
Цистерна за гас
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1999-10-25 Носивост 24260 кг Зафатнина 54.73 м³
Холандија, Ede
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Приколка цистерна за гориво
Година 08/1996 Носивост Зафатнина 17560 л
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
12.900 € Со вклучен ДДВ
Полуприколка автоцистерна
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1996 Носивост Зафатнина 26000 л
Полска, Pisarzowice
Контактирајте го продавачот
22.600 € Без ДДВ
Цистерна за гориво
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2004 Носивост Зафатнина 42000 м³
Полска, Łaziska Górne
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 22 огласа
Прикажи