Филтри -

Цистерни за транспорт на храна од ЗНД

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за транспорт на храна: 2 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за транспорт на храна BODEX
2
цена на барање
Зафатнина 30 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година Километража Носивост
Белорусија, Минская Область, Дзержинский район
нови цистерна за транспорт на храна CARSAN CTS11
4
37.610 € RUB 3.400.000 RUB
Зафатнина 28 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 03/2019 Километража Носивост
Русија, Новороссийск
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се