Филтри -

Цистерни за транспорт на храна од Русија

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за транспорт на храна од Русија: 1 оглас

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови цистерна за транспорт на храна CARSAN CTS11
4
39.250 € RUB USD 3.400.000 RUB ≈ 46.090 US$
Зафатнина V=28 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 03/2019 Километража Носивост
Русија, Новороссийск
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се