Филтри -

Цистерни за транспорт на храна од Полска

Резултати од пребарување: 76 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за транспорт на храна од Полска: 76 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за транспорт на храна CARDI 32000-3
7
Контактирајте го продавачот
15.900 € Без ДДВ
Зафатнина 32000 л
Година 08/2004 Километража Носивост
Полска, Lubicz
нови цистерна за транспорт на храна SZUMLAKOWSKI NCSZ 32/3, PUMP, WEBASTO
14
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
79.500 € Без ДДВ
Зафатнина 32000 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 2021 Километража Носивост 31510 кг
Полска, Brzeg
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
нови цистерна за транспорт на храна SZUMLAKOWSKI NCSZ32/1
8
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
55.500 € Без ДДВ
Зафатнина 32000 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 2021 Километража Носивост
Полска, Brzeg
нови цистерна за транспорт на храна SZUMLAKOWSKI NCSZ31/3
10
Контактирајте го продавачот
53.000 € Без ДДВ
Зафатнина 31000 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 2021 Километража Носивост
Полска, Brzeg
нови цистерна за транспорт на храна SZUMLAKOWSKI NCSZ30/1
9
Контактирајте го продавачот
52.500 € Без ДДВ
Зафатнина 30000 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 2021 Километража Носивост
Полска, Brzeg
цистерна за транспорт на храна MENCI
15
Контактирајте го продавачот
24.500 € Без ДДВ
Зафатнина 31500 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 2010 Километража Носивост
Полска, Brzeg
цистерна за транспорт на храна LAMBRECHT 3 osiowy 01LK30 PASZOWOZ SILOS WELGRO 2008 *3  sztuki
16
Контактирајте го продавачот
34.900 € Без ДДВ
Зафатнина 53 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008 Километража Носивост
Полска, Niwy 8
цистерна за транспорт на храна LAMBRECHT 03LK33 PASZOWOZ SILOS WELGRO 2010
17
Контактирајте го продавачот
37.900 € Без ДДВ
Суспензија пневматски/пневматски
Година 02/2010 Километража Носивост
Полска, Niwy 8
цистерна за транспорт на храна WELGRO for grain pellet feed with top feeder
17
Контактирајте го продавачот
22.000 € Без ДДВ
Година 2005 Километража Носивост
Полска, Niwy 8
цистерна за транспорт на храна LAMBRECHT 3 osiowy 01LK30 PASZOWOZ SILOS WELGRO 2008 *3  sztuki
21
Контактирајте го продавачот
34.900 € Без ДДВ
Зафатнина 53 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008 Километража Носивост
Полска, Niwy 8
цистерна за транспорт на храна WELGRO 3 osiowy 01LK30 PASZOWOZ SILOS WELGRO 2008 *3  sztuki
21
Контактирајте го продавачот
34.900 € Без ДДВ
Зафатнина 53 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008 Километража Носивост
Полска, Niwy 8
цистерна за транспорт на храна MENCI Webasto, 32000-1
12
Контактирајте го продавачот
25.900 €
Зафатнина 32000 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008 Километража Носивост 27000 кг
Полска, Lubicz
цистерна за транспорт на храна Farck , LIKE NEW , Stainless 316L , 3x6.000l , LIKE NEW
9
Контактирајте го продавачот
24.180 € PLN 110.000 PLN
Зафатнина 18000 л
Година 2019 Километража Носивост
Полска, Kraków
цистерна за транспорт на храна
8
Контактирајте го продавачот
12.500 € Без ДДВ
Зафатнина 26000 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 2003 Километража Носивост
Полска, Włoszczowa
нови цистерна за транспорт на храна INTERCONSULT FARCINOX FX-3
1
Контактирајте го продавачот
69.000 € Без ДДВ
Зафатнина 30 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 09/2021 Километража Носивост 28000 кг
Полска, Chorzów
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 76 огласа
Прикажи
Претплати се