Филтри -

Цистерни за транспорт на храна од Италија

Резултати од пребарување: 23 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за транспорт на храна од Италија: 23 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за транспорт на храна Bata CISTERNA STANDARD
14
Контактирајте го продавачот
45.000 € Без ДДВ
Зафатнина 31000 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 2021 Километража Носивост
Италија, Ornago
цистерна за транспорт на храна Bata SANTI/MENCI 36.000LT, 1BAR, WEBASTO, POMPA
20
Контактирајте го продавачот
25.000 € Без ДДВ
Зафатнина 36000 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 2005 Километража Носивост
Италија, Ornago
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
цистерна за транспорт на храна Bata SANTI/MENCI 16.500-7.500-12.000LT, 1BAR, WEBASTO, POMPA
20
Контактирајте го продавачот
32.500 € Без ДДВ
Зафатнина 36000 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 2009 Километража Носивост
Италија, Ornago
нови цистерна за транспорт на храна UNIFRIG MENCI DELIVERY
12
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Суспензија пневматски/пневматски
Година 02/2021 Километража Носивост
Италија, BOLOGNA
цистерна за транспорт на храна Bata SANTI-CCFC MONOSCOMPARTO 33.000LT
20
Контактирајте го продавачот
18.900 € Без ДДВ
Зафатнина 33000 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008 Километража Носивост
Италија, Ornago
цистерна за транспорт на храна Bata Cisterna per rifiuti non ADR 3 scomparti 31.000 lt
20
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Зафатнина 31000 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008 Километража Носивост
Италија, Ornago
цистерна за транспорт на храна Bata CISTERNA RIMORCHIO SANTI/PIACENZA, SOTTOVUOTO, MONOSCOMPARTO
23
Контактирајте го продавачот
15.000 € Без ДДВ
Зафатнина 18000 л
Година 1991 Километража Носивост
Италија, Ornago
цистерна за транспорт на храна Bata ALIMENTARI, CHIMICHE, BENZINA, DIESEL, BITUME
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Носивост
Италија, Ornago
цистерна за транспорт на храна ACERBI ACERBI 24T
21
Контактирајте го продавачот
7.700 € Без ДДВ
Зафатнина 32000 л Суспензија пружина/пружина
Година 07/1988 Километража Носивост 27800 кг
Италија, Costigliole Saluzzo (CN)
цистерна за транспорт на храна ZORZI UNIFRIG
14
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Суспензија пневматски/пневматски
Година Километража 200 км Носивост 27000 кг
Италија, BOLOGNA
цистерна за транспорт на храна UNIFRIG VENDUTA SOLD VERKAUFT
12
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 33 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 05/2018 Километража Носивост 32000 кг
Италија, BOLOGNA
цистерна за транспорт на храна ACERBI ACERBI 02T
11
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Зафатнина 29500 л Суспензија пружина/пружина
Година 10/1985 Километража Носивост 28600 кг
Италија, Costigliole Saluzzo (CN)
цистерна за транспорт на храна MENCI UNIFRIG
30
Контактирајте го продавачот
30.000 € Без ДДВ
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013 Километража Носивост 32000 кг
Италија, BOLOGNA
цистерна за транспорт на храна MENCI UNIFRIG
14
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Суспензија пневматски/пневматски
Година Километража Носивост 32000 кг
Италија, BOLOGNA
цистерна за транспорт на храна MENCI UNIFRIG
18
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013 Километража 359000 км Носивост 32000 кг
Италија, BOLOGNA
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 23 огласа
Прикажи
Претплати се