Филтри -

Цистерни за транспорт на храна од Холандија

Резултати од пребарување: 64 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за транспорт на храна од Холандија: 64 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за транспорт на храна MAISONNEUVE ACPT 2000 3 axles 32.214 Ltr / 4 Comp. Food
18
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
17.600 € Без ДДВ
Година 01/2001 Километража Носивост
Холандија, Veghel
цистерна за транспорт на храна MAISONNEUVE ACPT 2000 3 axles 32.216 Ltr / 4 Comp. Food
18
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
17.600 € Без ДДВ
Година 01/2001 Километража Носивост 29900 кг
Холандија, Veghel
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
цистерна за транспорт на храна CRANE FRUEHAUF Food tank inox 30 m3 / 1 comp + pump
12
Контактирајте го продавачот
16.500 € Без ДДВ
Зафатнина 30 м³
Година 1996-04-01 Километража Носивост 31820 кг
Холандија, Hoogerheide
цистерна за транспорт на храна MAGYAR Food tank inox 29.4 m3 / 4 comp
23
Контактирајте го продавачот
14.500 € Без ДДВ
Зафатнина 29 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 1992-01-29 Километража Носивост 26700 кг
Холандија, Hoogerheide
цистерна за транспорт на храна MAISONNEUVE INOX
15
Контактирајте го продавачот
15.500 € Без ДДВ
Зафатнина 29000 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 08/1997 Километража Носивост
Холандија, Terborg
цистерна за транспорт на храна MAGYAR Food tank inox 30 m3 / 1 comp
9
Контактирајте го продавачот
29.500 € Без ДДВ
Година 2008-02-01 Километража Носивост 34090 кг
Холандија, Hoogerheide
цистерна за транспорт на храна MAGYAR Food tank inox 30 m3 / 1 comp
13
Контактирајте го продавачот
28.500 € Без ДДВ
Година 2008-03-01 Километража Носивост 33960 кг
Холандија, Hoogerheide
цистерна за транспорт на храна TCL Food tank inox 30 m3 / 1 comp
5
Контактирајте го продавачот
17.500 € Без ДДВ
Зафатнина 30 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2000-08-02 Километража Носивост
Холандија, Hoogerheide
цистерна за транспорт на храна MAISONNEUVE INOX 30m3 - 4k - cleaning - Heated
19
Контактирајте го продавачот
19.250 € Без ДДВ
Зафатнина 30000 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2002 Километража Носивост
Холандија, Terborg
цистерна за транспорт на храна melkwagen
9
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Носивост
Холандија, Goudriaan
цистерна за транспорт на храна General Trailers Fruehauf Food tank inox 23.5 m3 / 1 comp + pump
13
Контактирајте го продавачот
16.500 € Без ДДВ
Година 2000-04-01 Километража Носивост
Холандија, Hoogerheide
цистерна за транспорт на храна LAG Food / chemical tank inox 34.6 m3 / 2 comp + pump
34
Контактирајте го продавачот
38.500 € Без ДДВ
Година 2010-01-01 Километража Носивост
Холандија, Hoogerheide
цистерна за транспорт на храна LAG Food / chemical tank inox 34.6 m3 / 2 comp + pump
32
Контактирајте го продавачот
38.500 € Без ДДВ
Година 2010-01-01 Километража Носивост 35220 кг
Холандија, Hoogerheide
цистерна за транспорт на храна LAG Food / chemical tank inox 34.6 m3 / 2 comp + pump
33
Контактирајте го продавачот
38.500 € Без ДДВ
Година 2010-01-01 Километража Носивост
Холандија, Hoogerheide
цистерна за транспорт на храна BURG Food tank inox 30.3 m3 / 1 comp
31
Контактирајте го продавачот
14.500 € Без ДДВ
Година 1995-07-17 Километража Носивост 31110 кг
Холандија, Hoogerheide
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 64 огласа
Прикажи
Претплати се