Филтри -

Цистерни за транспорт на храна од Холандија

Резултати од пребарување: 60 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за транспорт на храна од Холандија: 60 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за транспорт на храна General Trailers Fruehauf Food tank inox 23.5 m3 / 1 comp + pump
13
Контактирајте го продавачот
16.500 € Без ДДВ
Година 2000-04-01 Километража Носивост
Холандија, Hoogerheide
цистерна за транспорт на храна VAN HOOL NL-Trailer 32000 Ltr
21
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
36.400 € Без ДДВ
Година 2014-02-07 Километража Носивост 32300 кг
Холандија, Veghel
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
цистерна за транспорт на храна LAG Food / chemical tank inox 34.6 m3 / 2 comp + pump
34
Контактирајте го продавачот
38.500 € Без ДДВ
Година 2010-01-01 Километража Носивост
Холандија, Hoogerheide
цистерна за транспорт на храна LAG Food / chemical tank inox 34.6 m3 / 2 comp + pump
32
Контактирајте го продавачот
38.500 € Без ДДВ
Година 2010-01-01 Километража Носивост
Холандија, Hoogerheide
цистерна за транспорт на храна LAG Food / chemical tank inox 34.6 m3 / 2 comp + pump
33
Контактирајте го продавачот
38.500 € Без ДДВ
Година 2010-01-01 Километража Носивост
Холандија, Hoogerheide
цистерна за транспорт на храна BURG Food tank inox 30.3 m3 / 1 comp
31
Контактирајте го продавачот
14.500 € Без ДДВ
Година 1995-07-17 Километража Носивост 31110 кг
Холандија, Hoogerheide
цистерна за транспорт на храна MAGYAR MEA/3304 3 axles 28.000 Ltr / 1 Comp
22
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
16.800 € Без ДДВ
Година 1998-08-10 Километража Носивост
Холандија, Veghel
цистерна за транспорт на храна MAGYAR MEA/3304 3 axles 28.000 Ltr / 1 Comp
19
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
16.800 € Без ДДВ
Година 1998-09-17 Километража Носивост
Холандија, Veghel
цистерна за транспорт на храна CLAYTON Food tank inox 30 m3 / 1 comp
7
Контактирајте го продавачот
20.500 € Без ДДВ
Зафатнина 30 м³
Година 2005-01-02 Километража Носивост
Холандија, Hoogerheide
цистерна за транспорт на храна
7
Побарајте цена
цена на барање
Зафатнина 4000 л
Година Километража Носивост
Холандија, Haelen
цистерна за транспорт на храна WELGRO 91 WLS 40 -27 Volume 58 m3, 8 comp, Cereals/ Getreide, Futter, M
13
Контактирајте го продавачот
12.950 € Без ДДВ
Зафатнина 58 м³
Година 1997-01-27 Километража Носивост 29160 кг
Холандија, Sliedrecht
цистерна за транспорт на храна MAGYAR 34.000L RVS/Inox Isolated Food/Lebensmittel Lenkachse/Steering a
28
Контактирајте го продавачот
14.900 € Без ДДВ
Зафатнина 34 м³
Година 1999-11-01 Километража Носивост 32600 кг
Холандија, Saasveld
цистерна за транспорт на храна FELDBINDER INOX 33.500ltr-3 comp. WEBASTO
18
Контактирајте го продавачот
18.950 € Без ДДВ
Зафатнина 33500 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 1998-04-07 Километража Носивост
Холандија, Terborg
цистерна за транспорт на храна MAISONNEUVE Maisoneuve INOX Food tank 30.000ltr - 4 comp
17
Контактирајте го продавачот
24.250 € Без ДДВ
Зафатнина 30000 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2004-01-20 Километража Носивост
Холандија, Terborg
цистерна за транспорт на храна MAGYAR Food tank inox 36 m3 / 1 comp + Pump
41
Контактирајте го продавачот
34.500 € Без ДДВ
Година 2008-07-31 Километража Носивост 32150 кг
Холандија, Hoogerheide
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 60 огласа
Прикажи
Претплати се