Филтри -

Цистерни за транспорт на храна од Германија

Резултати од пребарување: 44 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за транспорт на храна од Германија: 44 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за транспорт на храна MAGYAR MagyarS39SD1 / 4 KAMMERN
9
Контактирајте го продавачот
28.900 € Без ДДВ
Суспензија пружина/пневматски
Година 2007-03 Километража Носивост 32480 кг
Германија, München
цистерна за транспорт на храна Fäkalientank / Abwassertank
9
Контактирајте го продавачот
2.500 € Без ДДВ
Година Километража Носивост
Германија, Luckau
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
цистерна за транспорт на храна MENCI CARDI, 33-4
15
Контактирајте го продавачот
24.900 € Без ДДВ
Зафатнина 33 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2009 Километража Носивост
Германија, Erkelenz
цистерна за транспорт на храна MAGYAR Maisonneuve , 28/4- SAF- Food
4
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Зафатнина 28 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2002 Километража Носивост
Германија, Erkelenz
цистерна за транспорт на храна SANTI  Berger Light - 33-3- SAF - ATP
14
Контактирајте го продавачот
25.900 € Без ДДВ
Зафатнина 33 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2010 Километража Носивост
Германија, Erkelenz
цистерна за транспорт на храна MAISONNEUVE
1
Контактирајте го продавачот
20.900 € Без ДДВ
Зафатнина 31.265 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2005 Километража Носивост
Германија, Hainburg
цистерна за транспорт на храна Bowser Trailer
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година Километража Носивост
Германија, Dormagen
цистерна за транспорт на храна
6
Контактирајте го продавачот
15.850 € Без ДДВ
Зафатнина 13.3 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2005 Километража Носивост
Германија
цистерна за транспорт на храна MAGYAR Lebensmitteltank (Nr. 4551)
9
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Носивост
Германија, Langgöns
нови цистерна за транспорт на храна MAFA Schwarte NEUER Tankanhänger(Nr. 4874)
8
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2021-04 Километража Носивост 18000 кг
Германија, Langgöns
цистерна за транспорт на храна Schwarte Jansky Edelstahltankanhänger - Tandem(Nr. 4846)
8
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 13 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2010-10 Километража Носивост
Германија, Langgöns
цистерна за транспорт на храна Mafa/Schwarte (Nr. 4749)
7
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 19.5 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014-12 Километража Носивост
Германија, Langgöns
цистерна за транспорт на храна HEITLING Silo 7
15
Контактирајте го продавачот
32.400 € Без ДДВ
Зафатнина 51 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2006 Километража Носивост 31600 кг
Германија, Bakum
цистерна за транспорт на храна MAISONNEUVE S338*Edelstahl isoliert* mit Heizung
1
Контактирајте го продавачот
22.900 € Без ДДВ
Зафатнина 30000 л
Година 2005-11 Километража Носивост
Германија, Hainburg
цистерна за транспорт на храна BURG 12-27 ZGZXX  3-Kammer 58m³ Lebensmittel
15
Контактирајте го продавачот
42.500 € Без ДДВ
Зафатнина 58 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2004-03 Километража Носивост 23300 кг
Германија, Bielefeld
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 44 огласа
Прикажи
Претплати се