Филтри -

Цистерни за транспорт на храна од Франција

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за транспорт на храна од Франција: 7 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за транспорт на храна HUBIERE Remorque Citerne 1 Essieu S/A
11
аукција аукција
Година 2001 Километража Носивост
Франција, Saint Aubin sur Gaillon
цистерна за транспорт на храна HUBIERE CTR751 560 Litre S/A Water
7
аукција аукција
Зафатнина 560 л
Година Километража Носивост
Франција, Saint Aubin sur Gaillon
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
цистерна за транспорт на храна MAGYAR Non spécifié
4
цена на барање
Година 12/1980 Километража Носивост 27100 кг
Франција, Bourron Marlotte
цистерна за транспорт на храна HUBIERE CTR751 Citerne A Eau 1 Essieu 560 Litre Wa
11
аукција аукција
Зафатнина 560 л
Година 2004 Километража Носивост
Франција, Saint Aubin sur Gaillon
цистерна за транспорт на храна SPITZER W  produits secs
1
34.000 € Без ДДВ
Зафатнина 38 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 08/2009 Километража 800000 км Носивост 33300 кг
Франција, Bordeaux
цистерна за транспорт на храна ECIM E075S Citerne A Eau 1 Essieu 530 Litre S/
8
аукција аукција
Зафатнина 530 л
Година 2009 Километража Носивост
Франција, Saint Aubin sur Gaillon
цистерна за транспорт на храна MAGYAR Tanker
4
80.000 €
Година 2019 Километража Носивост
Франција, Saint Laurent De Mu 69720 Saint-Laurent-De-Mure Zi Les Marches Du Rhône, Avenue D'amsterdam
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се