Филтри -

Цистерни за транспорт на храна од Чешка Република

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за транспорт на храна од Чешка Република: 9 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови цистерна за транспорт на храна KÖGEL FOOD-TANK & ADR A3 LGBF
15
74.500 € USD ≈ 87.490 US$
Зафатнина V=32 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2020 Километража Носивост
Чехија, Breclav - Široký Dvůr
цистерна за транспорт на храна LANGFELD LTA24L8300 na mléko
12
15.358 € USD ≈ 18.030 US$
Година 1999-07-01 Километража Носивост 16980 кг
Чехија, VELKÉ MEZIŘÍČÍ
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
цистерна за транспорт на храна Ostatní Langfeld na mléko
13
6.477 € CZK USD 170.000 CZK ≈ 7.606 US$
Година 2007 Километража Носивост
Чехија, Jablonec nad Nisou
нови цистерна за транспорт на храна Drucktank  PED-TÜV-TDT 2,5 bar
14
75.500 € USD ≈ 88.660 US$
Зафатнина V=32 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2020 Километража Носивост 27000 кг
Чехија, Breclav - Široký Dvůr
цистерна за транспорт на храна FELDBINDER Fleet 564013
9
82.500 € USD ≈ 96.880 US$
Зафатнина V=32 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016-11 Километража Носивост
Чехија, Kladno
нови цистерна за транспорт на храна GRAPAR MILCHTANK-FOODTANK 32.000 ltr
15
49.900 € USD ≈ 58.600 US$
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2020 Километража Носивост 27000 кг
Чехија, Breclav - Široký Dvůr
нови цистерна за транспорт на храна GRAPAR KÖGEL & GRAPAR 32.000 ltr Drucktank  2,5 bar
14
60.000 € USD ≈ 70.460 US$
Зафатнина V=32 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2020 Километража Носивост 27000 кг
Чехија, Breclav - Široký Dvůr
нови цистерна за транспорт на храна GRAPAR DRUCKTANK-PED-TDT-WEBASTO-PUMPE
15
цена на барање
Зафатнина V=32 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2020 Километража Носивост 27000 кг
Чехија, Breclav - Široký Dvůr
нови цистерна за транспорт на храна GRAPAR FOODTANK 32.000 ltr
11
50.000 € USD ≈ 58.710 US$
Зафатнина V=32 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2020 Километража Носивост 27000 кг
Чехија, Breclav - Široký Dvůr
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се