Филтри -

Цистерни за транспорт на храна ZORZI

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за транспорт на храна ZORZI: 1 оглас

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за транспорт на храна ZORZI FARCK 4 KAMER 34.500 L+DAF CF460 2010 EURO5
31
цена на барање
Зафатнина V=34500 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 2009-07-31 Километража Носивост 30600 кг
Италија, Cremona
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се