Филтри -

Цистерни за транспорт на храна WELGRO од Европа

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за транспорт на храна WELGRO: 5 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за транспорт на храна WELGRO for grain pellet feed with top feeder
17
Контактирајте го продавачот
22.000 € Без ДДВ
Година 2005 Километража Носивост
Полска, Niwy 8
цистерна за транспорт на храна WELGRO 3 osiowy 01LK30 PASZOWOZ SILOS WELGRO 2008 *3  sztuki
21
Контактирајте го продавачот
34.900 € Без ДДВ
Зафатнина 53 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008 Километража Носивост
Полска, Niwy 8
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
цистерна за транспорт на храна WELGRO 97WSL33 24 NL-Trailer / 8 Comp / Lenkachse / 47,2 m3
18
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
8.400 € Без ДДВ
Година 01/1998 Километража Носивост 25500 кг
Холандија, Veghel
цистерна за транспорт на храна WELGRO 91 WLS 40 -27 Volume 58 m3, 8 comp, Cereals/ Getreide, Futter, M
13
Контактирајте го продавачот
12.950 € Без ДДВ
Зафатнина 58 м³
Година 1997-01-27 Километража Носивост 29160 кг
Холандија, Sliedrecht
цистерна за транспорт на храна WELGRO 28
5
Контактирајте го продавачот
2.900 € Без ДДВ
Зафатнина 28 м³
Година 1992 Километража Носивост
Унгарија, Nyíradony
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се