Филтри -

Цистерни за транспорт на храна WELGRO

Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за транспорт на храна WELGRO: 10 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за транспорт на храна WELGRO 28
5
2.900 € Без ДДВ
Зафатнина 28 м³
Година 1992 Километража Носивост
Унгарија, Nyíradony
цистерна за транспорт на храна WELGRO Welgro
5
57.260 € PLN 260.000 PLN
Година 2004 Километража 1 м/ч Носивост
Полска, Grodków
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
цистерна за транспорт на храна WELGRO 3 osiowy 01LK30 PASZOWOZ SILOS WELGRO 2008 *3  sztuki
24
42.500 € Без ДДВ
Зафатнина 53 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008 Километража Носивост
Полска, Niwy Daleszyckie 8
цистерна за транспорт на храна WELGRO
4
244.700 € PLN 1.111.000 PLN
Година 2006 Километража Носивост
Полска, Grodków
цистерна за транспорт на храна WELGRO Heitling
6
220.200 € PLN 999.900 PLN
Година 2009 Километража 1 м/ч Носивост
Полска, Grodków
цистерна за транспорт на храна WELGRO Heitling
6
244.700 € PLN 1.111.000 PLN
Година 2009 Километража Носивост
Полска, Grodków
цистерна за транспорт на храна WELGRO 99
5
20.480 € PLN 93.000 PLN
Година 1999 Километража Носивост
Полска, Grodków
цистерна за транспорт на храна WELGRO Welgro
5
244.700 € PLN 1.111.000 PLN
Година 2005 Километража Носивост
Полска, Grodków
цистерна за транспорт на храна WELGRO Welgro
6
35.210 € PLN 159.900 PLN
Година 2008 Километража 1 м/ч Носивост
Полска, Grodków
цистерна за транспорт на храна WELGRO 91 WLS 40 -27 Volume 58 m3, 8 comp, Cereals/ Getreide, Futter, M
15
12.950 € Без ДДВ
Зафатнина 58 м³
Година 1997-01-27 Километража Носивост 29160 кг
Холандија, Sliedrecht
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се