Филтри -

Цистерни за транспорт на храна VAN HOOL

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за транспорт на храна VAN HOOL: 4 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за транспорт на храна VAN HOOL OPLEGGER TANK IN INOX 30000 L - 4 COMP
10
20.750 € Без ДДВ
Година 2003-04-22 Километража Носивост 31820 кг
Белгија, HARCHIES
цистерна за транспорт на храна VAN HOOL
14
18.900 € Без ДДВ
Година 12/2006 Километража Носивост
Словачка, Levice
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
цистерна за транспорт на храна VAN HOOL 30.000L RVS Tank
14
12.500 € Без ДДВ
Зафатнина 30 м³
Година 1987-04-24 Километража Носивост 27010 кг
Холандија, Lamswaarde
нови цистерна за транспорт на храна VAN HOOL FS3001-06
49
12.500 € Без ДДВ
Зафатнина 27000 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 1999-09-01 Километража Носивост 27000 кг
Германија, Marktredwitz
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се