Филтри -

Цистерни за транспорт на храна UNIFRIG од Италија

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за транспорт на храна UNIFRIG од Италија: 7 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за транспорт на храна UNIFRIG MENCI  DELIVERY 60 Days
12
цена на барање
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2019 Километража Носивост
Италија, BOLOGNA
цистерна за транспорт на храна UNIFRIG MENCI  LIGHT 6.000 KG
29
цена на барање
Суспензија пневматски/пневматски
Година 11/2011 Километража Носивост 32000 кг
Италија, BOLOGNA
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
цистерна за транспорт на храна UNIFRIG CARDI-  ,WEBASTO,DRUCK,PUMP
9
цена на барање
Суспензија пневматски/пневматски
Година Километража 200 км Носивост 32000 кг
Италија, BOLOGNA
нови цистерна за транспорт на храна UNIFRIG MENCI   Easy Delivery  -New Chassis Extra Light
12
цена на барање
Зафатнина V=32000 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 07/2020 Километража Носивост
Италија, Travagliato
цистерна за транспорт на храна UNIFRIG MENCI  next arrive
19
цена на барање
Зафатнина V=35.5 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012-06 Километража Носивост 31600 кг
Италија, BOLOGNA
нови цистерна за транспорт на храна UNIFRIG MENCI   Delivery in 40 Days
13
цена на барање
Година 07/2020 Километража Носивост
Италија, Travagliato
нови цистерна за транспорт на храна UNIFRIG ADR  FOOD TANK
23
цена на барање
Зафатнина V=36000 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 2020 Километража Носивост
Италија, Travagliato
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се