Филтри -

Цистерни за транспорт на храна UNIFRIG од Европа

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за транспорт на храна UNIFRIG: 7 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови цистерна за транспорт на храна UNIFRIG MENCI DELIVERY
12
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Суспензија пневматски/пневматски
Година 02/2021 Километража Носивост
Италија, BOLOGNA
цистерна за транспорт на храна UNIFRIG VENDUTA SOLD VERKAUFT
12
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 33 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 05/2018 Километража Носивост 32000 кг
Италија, BOLOGNA
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
нови цистерна за транспорт на храна UNIFRIG MENCI
12
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 32000 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 02/2021 Километража Носивост
Италија, Travagliato
нови цистерна за транспорт на храна UNIFRIG ADR  FOOD TANK
23
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 36000 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 2021 Километража Носивост
Италија, Travagliato
цистерна за транспорт на храна UNIFRIG MENCI
19
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 35.5 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 04/2013 Километража Носивост 31800 кг
Италија, BOLOGNA
цистерна за транспорт на храна UNIFRIG MENCI
29
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 33 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 11/2013 Километража Носивост 32000 кг
Италија, BOLOGNA
цистерна за транспорт на храна UNIFRIG MENCI
24
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Суспензија пневматски/пневматски
Година 04/2015 Километража Носивост 32000 кг
Италија, Faenza
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се